• unrealnoise
    #25220
    Van, de 2020-ban miért kell ilyen hülye kérdést feltenni amikor ott egy "nyitott könyv" előtted?
    Senki nem kérdezte, de:
    Én jól elvagyok az AI ellen, még a balanszolásra is úgy érzem, hogy egészen jól eltalálták. És patchről-patchre javultak, tényleg elég fasza az egész.

    Mondjuk jellemző, hogy azokon a pályákon vagyok kénytelen visszább venni az AI-t, ahol visznylag keveset mentem.
    Most ilyen szezonokat nyomok egymás után...

    Mondjuk azért ez így elég alap AI szinten, de hülyeségeket tényleg nem nagyon csinálnak, elég realisztikus, mondjuk este még nem mentem, meg azt sem teszteltem, hogy kerékcseréket illetően mennyire hoznak logikus döntéseket...

    Várok egy normálisabb GT3-as járgányra többek közt, meg jöhetne még gyorsban úgy 10 ovál pálya is. :D

    Közben remélem az új szezonnal jöne egy kis karrier rész is, acsikkal, etc, csak hogy a casual lelkem is ki legyen elégítve, meg hogy még élvezetesebb legyen az egész. Mert amikor én csinálom a versenyeket, gyakran csak a szokásosakat próbálom ki, amikor random valami jó pályába, autóba, "küldetésbe" esek, akkor az akár lehet szerelem első látásra is, úgy hogy közben kihívást is ad...
    Utoljára szerkesztette: unrealnoise, 2020.02.28. 22:42:03