Szerintem az egyik legjobb zenemaker program
-
#346
Ismerem a felsoroolt termékeket és jó fülem van a zenéhez, de eddig nem találtam jó VSTi-t, vagy ha igen (talán Garritan Personal Orchestra...), nem tudom kihozni belőle a kívánt eredményt, mert annyra nem értek a zeneszerkesztéshez. Pont ebben kéne a segítség.
Az a helyzet, hogy súlyos (fekvő) mozgássérült vagyok és unalmas napjaimat azzal töltöm, hogy számokat írok fejben, és úgy fél éve elkezdtem megoldást keresni, hogy megvalósítsam az egyiket (ekkor jött az FL), de úgylátszik nagy fába vágtam a fejszémet. (De szeretem a kihívásokat, bele sem fogtam volna ha ez nem volna az.)
A lényeg, hogy a szám leg húzósabb része (szó szerint) a vonós, a többihez (dob, gitár, stb.) már talán van segítségem, de nagyon jó lenne ha meg tudnám oldani a dolog ezen részét is.