
A WAREZT KÉRETIK MELLŐZNI!
-
#2390
A Realism-ról
- átrendezi az "idő" múlását úgy hogy nem csupán felszorozgatja az egyes történésekhez tartozó ráfordítás-igényeket hanem csupán a kutatást lassítja le, de közben a játékkörök számának növelésével garantálja a time victory-t is
- felcserélget illetve előlre-hátra mozgat bizonyos tudásokból "kieső" dolgokat (pl. vinery-cottage, vagy Scottland Yard)
- új erőforrás és egyúttal építendő városi impro a gunsmith->ahány példányban leépíted annyi "musket" erőforrásod lesz, tehát a 2.-tól akár fegyverkereskedéssel is foglalkozhatsz (csak óvatosan és jól kérd meg az árat:))!
- új kutatás van a nukleáris dolgokhoz -ha jól emléxem mert ugyan már végitúrtam de mostanság a Green Mod-dal bíbelődök- a reaktor gyártás és akkor már atomenergia meghajtásu tengeri kütyüid is lehetnek (stronger+faster)
- nincs asszem future-tech. és nyílván az ebből kieső +1 health+happy