
A WAREZT KÉRETIK MELLŐZNI!
-
Balli #1915 Köszi szépen Sipocz más:
1.) a frorumon olvastam erről még valamit: ha erőforrást cserélek egy másik néppel, s mondjuk legyen az bronz, akkor nem is jön be több bronz a városomba (azaz nem tudok axeman-eket gyártani), mivel csak egy bányám van. De ha kettő bronz bányám lenne akkor a másikból jön be, ugye?
2.) a közelembe alapult meg most egy kis amcsi városka. Ha a kultúrahatáraink össze fognak nőni, s még mindkettőnknek fog fejlődni a területe akkor mi lesz? Lesz közös terület?
Mintha azt olvatam volna korábban, hogy ily módon a kultúrhatár növelésével még akár meg is szerezhetem magamnak a várost? Ez igy van?
3.) miután kivágod az erdőket, utánna a késöbbiekben (ha pl már tudok fürészüzemet épiteni) nem lehet visszavonni, azaz ujratelepiteni az erdőt valahogy?