• Kryon
    #49
    Megfogsz lepődni,de egyik előadáson (ELTE-fizikus szak) megemlítették érdekességként,hogy sugárbiológusok úgy gondolják bizonyos szintig hasznos a szervezetet érő többlet sugárterhelés (kb.a természetes háttér 2-szereséig),ugyanis a szervezet regenerációs képességét trenírozza. Alternatí energiaforrásokkal hobbi szinten foglalkozom,pl.utánajártam ennek a zpe. dolognak is,hátha kilehetne hozni belőle valamit.....,de egyenlőre sötétben tapogatózásnak tűnik az egész,mégha elvétve találhatók is jó ötletek a témában.Ami a lényeg,jelenleg nem tudok bizonyosan működő ilyen szerkezetről,amely ha létezne is,mivel a rá vonatkozó fizikai elvek(pl.honnan és miként kerül bele az energia)tisztázatlanok,csak próbálkozás eredménye lehet.Ennek köszönhetően nem lenne feltétlenül megismételető,leírható.Tehát tudommányos értéke a 0-val egyenlő.,De sztem. nincs ilyen működő szerkentyű.(Mellesleg Egely-ék ténykedése csak arra jó,hogy röhelyessé tegyék az egész,amúgy érdekes témát.)A plutóniumos NASA űrhajóval nagyon eltévedhettél,sztem.te egy Kanadában becsapódott szovjet kémműholdról hallhattál. Noss noss a mai nem túl gyors fejlődésnek egyik sőt,talán fő oka,hogy a hozzád hasonlóan gondolkodó,hasonlóan tájékozatlan emberek irdatlan sokan vannak, ,nektek továbbra is az olvasást javaslom.....