• Kristiano
    #38
    Sziasztok!
    Nagyon aranyos volt tegnap a kiscsaj a fülműtéttel.
    Érdekes azonban, hogy ilyen műtéteket a katonaságnál egyik nap elvégezték, és az emberkék máris szabadon szaladgálhattak, fejükön egy két hétig tartó kötéssel.
    Nem kellett hónapokig egyedül sírniuk egy szobában, arcuk előtt egy kamerával.
    Nem őszintétlen kissé ez a műsor?

    A másik lány cicijei miatt még megértem, hogyha ő változtatni akart. De a hibátlannak tűnő orrán elvégzett észre sem vehető műtétet nem értem.

    Az ezt megelőző műsor orrműtétét pedig azért, mert ő is egy szép lány volt, görbe orral. Ez azt jelenti, hogy minden ember, akinek egy kicsit is baja van a külsejével, szaladjon ehhez a plasztikai sebészethez műtétre?
    A hölgy, akinek az arca "leszakadt", tényleg megható volt. De utána is ugyanúgy nézett ki, új frizurával és sminkkel. Vagy csak nem mutatták meg elág láthatóan?? Nem értem, mert őrajta nagy csodát vártam, de meglepve hallgattam a "csodás eredményt", miközben ugyanazt láttam mint előtte.

    Ügyes húzás persze, ingyenreklám, és még sok pénzt is hoz a csatornának és a kórháznak egyaránt.

    De nem etikátkan vajon azt sulykolni az emberekbe, hogy vélt vagy valós problémáikkal gyorsan szaladjanak a plasztikai sebészhez?