38
  • Kristiano
    #38
    Sziasztok!
    Nagyon aranyos volt tegnap a kiscsaj a fülműtéttel.
    Érdekes azonban, hogy ilyen műtéteket a katonaságnál egyik nap elvégezték, és az emberkék máris szabadon szaladgálhattak, fejükön egy két hétig tartó kötéssel.
    Nem kellett hónapokig egyedül sírniuk egy szobában, arcuk előtt egy kamerával.
    Nem őszintétlen kissé ez a műsor?

    A másik lány cicijei miatt még megértem, hogyha ő változtatni akart. De a hibátlannak tűnő orrán elvégzett észre sem vehető műtétet nem értem.

    Az ezt megelőző műsor orrműtétét pedig azért, mert ő is egy szép lány volt, görbe orral. Ez azt jelenti, hogy minden ember, akinek egy kicsit is baja van a külsejével, szaladjon ehhez a plasztikai sebészethez műtétre?
    A hölgy, akinek az arca "leszakadt", tényleg megható volt. De utána is ugyanúgy nézett ki, új frizurával és sminkkel. Vagy csak nem mutatták meg elág láthatóan?? Nem értem, mert őrajta nagy csodát vártam, de meglepve hallgattam a "csodás eredményt", miközben ugyanazt láttam mint előtte.

    Ügyes húzás persze, ingyenreklám, és még sok pénzt is hoz a csatornának és a kórháznak egyaránt.

    De nem etikátkan vajon azt sulykolni az emberekbe, hogy vélt vagy valós problémáikkal gyorsan szaladjanak a plasztikai sebészhez?
  • iko
    #37
    ez illogikus :o)
  • Rafaelo
    #36
    JLo azért elég szép nő szóval a seggéről leszálni !!!
  • Waterhorse
    #35
    Nekem nem tetszik JLo segge, van jobb is nála, mindenki úgy ajnározza, ott van az a Vanda vagy ki aki fotózik, hát annak elsőosztályú feneke van, nincs is annál jobb.
  • Davidus
    #34
    persze nem úgy:D
  • Davidus
    #33
    énis;)
  • Iori
    #32
    én már láttam csajt is :D mind1ik JLO segget akart magának :D
  • Waterhorse
    #31
    Az igazi az persze az amit a Discovery-n vagy vmelyik hasonló csatornán láttam, Face Savers vagy ilyesmi címmel, na ott amerikai dokik voltak, legalábbis ott praktizáltak és abban igazi "torzszülötteket" operáltak át. Ne értsetek félre azért tettem idézőjelbe, mert nem tudtam jobb szót, de sztem nagyon kegyetlen lehet így születni és torz külsővel élni:(
  • Waterhorse
    #30
    aha azt én is láttam, de mindíg csak ugyanazt a két srácot mutatták, volt annak több része is, vagy csak az az egy?:))
  • Iori
    #29
    Az MTVn is van egy ilyesmi műsor, ott vannak fiuk is szép számmal...annyiban különbözik hogy ott vmelyik sztár külsöjét probálták átvenni. NEm tudom hogy most van e még ,de 1 honappal ezelőtt még ment.
  • Rafaelo
    #28
  • Waterhorse
    #27
    Látom otthon vagy a témában:))
  • Rafaelo
    #26
    a tündi bündi csini fani fiukákat ????
    loál
  • Kolbasz
    #25
    Pedig a Melegítő az jó. Én is szoktam nézni. :-D
  • Eye-scream
    #24
    Nem mondtam, hogy akit érdekel az ne nézze, csak azt, hogy én nem látom értelmét a műsornak :)
  • winnie
    #23
    miért ne lenne értelme? ha valaki emberi drámát akar látni, örülni akar valakivel, vagy éppen kíváncsi, hogy mire képes a plasztikai sebészet, akkor ugyan engedjük már meg neki, hogy nézze. szerintem ne te akard eldönteni. én sem akarom. akit érdekel, nézze. külföldön is sikeresek a makeover show-k, itt sem lesz gondjuk a rentabilitással.
  • Eye-scream
    #22
    Egyszerűen képtelen vagyok megérteni, hogy miért néznek az emberek ilyesmiket... Ez még annál a műsornál is gázabb amiben az 5 faszi, átrendezi vmi trehány balfék lakását (most nem jut eszembe a címe, viasaton szokott lenni). Arra legalább rá lehet fogni, hogy azért nézi vki mert érdekli a lakberendezés, vagy hasonlók de ennek mi értelme van?
  • mikike
    #21
    IndexKritika
  • winnie
    #20
    azért, mert érdekelheti az embereket. nyilván nézték elegen. ez egy 3 éve jól bevált formátum, ami elég nagy késéssel jött be hozzánk. tanulságos lehet egyeseknek, biztosan.
  • Cat #19
    ezt a müsort a plasztikai sebészek finanszirozzák, hogy népszerüsítsék magukat :>
  • Adi
    #18
    És jól megplasztikázták őket!
    SZVSZ!
  • Adi
    #17
    Szerintem jóó műsör volt!
  • _Vegeta_
    #16
    Az h segitenek az egy szep dolog, de miert kell ezt mindenki elott csinalni ? Jo, persze a penz miatt, de akkoris ez mar tulzas. 10ev mulva mien showmusorok lesznek ? Nah m1, en nemnezem, topic se nekemvalo.

    csocsi :)
  • Aspyrin
    #15
    Láttam a műsort és picit csalódott voltam, mert őszintén megmondva sokkal csúnyább emberekre számítottam. Az első csaj orrát sztem kissé elcseszték, nekem úgy tűnt mintha nem a megfelelő méretet vágták volna le a szilikonból. A második csajszinál szép lett minden, főleg a 3.5 dl-es szilikoncicik sikerültek jól.
  • Vlala #14
    Ne nekem magyarázd meg, nem vagyok lány... egyelőre :-) Ha ennyi alakítgatós műsor lesz, én leszwek a második Teriblekk, de legalább híres leszek és mindenkli rólam fog beszélni /Beteg Gnodolatok 2004/
  • winnie
    #13
    mi lenne benne undorító? segítenek olyan embereken, akik ezért cserében vállalják a tévés szereplést. érdekes mix volt, amúgy az extreme makeover és a the swan furcsa elegye. itthon még hiányzott ez a műfaj, de ha sikeres lesz, akkor az rtl is indít tuti egyet,
  • mikike
    #12
    ...tehát az egészségedért DOLGOZOL, míg egy plasztikai műtétnél az egészségedet VESZÉLYEZTETed
  • Punkerwork
    #11
    semmire :), 1 órával hamarabb jöttem + kaptam kisegítő munkatársat úgyhogy kész vagyok minden melóval, amíg nem jön vevő nincs semmi dolgom :)
  • mikike
    #10
    talán igazad van, de a konditerembe járást sportnak is fel lehet fogni
  • mikike
    #9
    köszi p
    most éppen mire kell várnod munkaidőben?
  • Punkerwork
    #8
    megfelel?
  • Vlala #7
    Broáf egy műsor volt, de sajna rajtam kívül 3-an voltak kíváncsiak a családból, és a közös vacsoram szent...
    ű
    Mikike: úgy látszik igen... egy bizonyos határig mindenki elégedett a külsejével, de férfiban is láttam már piperkőcöt...
    (másik oldalról vizsgálva: Ők szerintem azt nem értik, mit lehet órákon keresztül izzadni egy konditeremben...)
  • mikike
    #6
    a nagy alakítás

    és brannert is pls!

    meg az alcímet is valami rendesre
  • Punkerwork
    #5
    ha megmondod mi legyen a cím akkor átírom.
  • mikike
    #4
    én is "kényszer hatására" néztem bele
  • mikike
    #3
    brannert is rakj be modi:


    TV2:
    A huszonhét éves Csilla már gyerekkora óta nincs kibékülve a testével. Testsúlyfeleslegével sokáig nem mert szembenézni, mert a tükör kíméletlenül megmutatta a valóságot. Csilla évekkel ezelőtt megelégelte, hogy nem érzi nőnek magát és gátlásai vannak, ha le kell vetkőznie, ezért szigorú edzésbe és diétába kezdett. Többet fogyott, mint remélte, mégis boldogtalan volt...

    A TV2 november 16-án induló új produkciója, A Nagy Alakítás esélyt ad a változásra. Csillán a sor, hogy eldöntse: él-e a lehetőséggel. A Nagy Alakításban bemutattuk, hogyan változik meg az élete a műtőasztalon egy szebb jövő reményében.


    Galéria!
    Csilla már gyerekkorában kövér volt, kamaszként pedig bárhogy is próbálkozott, nem bírta leküzdeni súlyfeleslegét. A sok szenvedést megelégelve, kíméletlenül kemény edzéstervvel és diétával végül sikerült megszabadulnia testsúlyának több mint a felétől. Az eredmény megdöbbentő volt, akár boldogan is végződhetett volna a tortúra, ám Csilla még ekkor sem lehetett boldog, ugyanis a hihetetlen méretű súlycsökkenés negatív mellékhatásaként mellei megereszkedtek, de ami még ennél is szörnyűbb volt, a hasán ott maradt az egykor 120 kilós nő méretére tágult bőr.

    A fogyás hatására ruhában önmagával elégedett, ám meztelen testétől továbbra is gátlásokkal küzdő Csilla a TV2 felhívását hallva levelet írt, melyben A Nagy Alakítás című új produkció szakembergárdájának segítségét kérte.

    Amikor Csilla megtudta, hogy ő lett az egyik kiválasztott, örömében sírva fakadt. Akkor, ott, ő már tudta: a kezében lévő értesítő a gyötrő korszak végének lehetőségét jelentheti.
    Egy nő, aki keményen küzdött azért, hogy megváltoztassa testét, ám a várva várt felhőtlen öröm elmaradt.

    A műsorban végigkövetjük, hogyan szabadul meg a huszonhét éves Csilla a műtétek és az utókezelés során a gátlásoktól, hogyan néz szembe megváltoztatott testével, valamint azt, hogy családja hogyan fogadja őt.



    Galéria!
    A huszonkilenc éves Babi orra először sportolás közben sérült meg, majd mikor hét évvel ezelőtt úgy döntött, otthagyja élete nagy szerelmét, a veszekedésbe torkolló szakítás brutálisan durván zárult: a fiú lefejelte a lányt. Babit kórházba szállították, ahol több műtétet végeztek el rajta, s végül sikerült megmenteni az orrát, ám a fejelésre még ma is a csúnyán eldeformálódott orra emlékezteti. Babit nap mint nap megszólták az utcán, munkahelyén a kollégák.


    Babi édesanyja szívszorító levelet írt a produkcióhoz, amelyben segítséget kért lánya számára, aki szorongásaitól szeretne megszabadulni, mert már nem tudja elviselni a mindennapos megaláztatásokat. Babi a családfenntartó, nehéz körülmények között élnek. Édesanyja végső elkeseredésében azért fordult a csatornához, mert nem bírta nézni lánya szenvedését és tudta, a korrekciós műtét kifizetésére Babinak esélye sincs. A november 16-i adásban kálváriáját és önfeledt mosolyát egyaránt megismerhettük.
  • _Vegeta_
    #2
    Nem lattam, de hallottam felole. Sztem undorito, ilyesmirol showmusort csinalni...
  • mikike
    #1
    a címet a moderátor majd pontosítja...
    de láttátok tegnap?

    istenem, hogy lehet, hogy a férfiak nem akarnak plasztikai sebészhez menni, főleg nem a tv nyilvánossága előtt

    ezeknek ennyire fontos a külső?