Avagy KÉS/ALATT
-
#625
a 3. évad után írtam ide utoljára, amikor szinte tökéletesnek tartottam a sorozatot. írtátok, hogy a 4-5 évad már nem olyan jó.
nekem a 4. évaddal nem volt különösebb bajom, a 3. után lelassultak a dolgok, ami nekem kifejezetten tetszett. a dráma megmaradt, rengeteg szuper vendégszínészt szedtek össze, Shanaa Lathan (Michelle) annyira szép volt, hogy egyszerűen elolvadtam, amikor a képernyőn volt, (aztán úgy hirtelen se szó, se beszéd eltűnt az 5. évad elejére...) a visszafogottabb cselekményt is izgalmasan tudták tálalni, ami nagyon pozitívan csengett le.
az 5. évaddal eddig nem tudok mit kezdeni(5x19-nél tartok), egyértelműen a sorozat mércéjét tekintve az eddigi leggyengébb évad és nem hiszem, hogy ezt a maradék 3 rész meg tudná változtatni. az amúgy erős drámai vonulatú sorozat átment komplett idétlenkedésbe az évad elején, a történet beli sorozat forgatás szállal meg egyszerűen szájba hugyozták magukat a készítők. nem tagadom, ettől függetlenül szórakoztató volt, jókat röhögtem, de erre a célra találták ki a Californicationt. a karakterek olyan dolgokat tettek, amiket eddig soha! kezdve azzal, hogy Christian egy szál pöcsben pózol az újságnak, Julia leszbikus kapcsolatán át, a 2 éves gyerek botox kezeléséig. de a legszörnyűbb dolog (és itt megfordult a fejemben, hogy abbahagyom) Gina kinyírása. ez már sok volt, és teljességgel felesleges. ezt még megfejelték azzal, hogy MINDEN főszereplő életveszélyes helyzetekbe került, ráadásul szinte egyidőben, így ezen történések drámai súlya teljesen elveszett. most még pluszba behozták az új altatóorvost, akit az általam egyik legirritálóbbnak tartott színésznő játszik. pfejj. őt leszámítva egyébként ismét fullos színészgárda gyűlt össze, az újak közül Oliver Platt és Bradley Cooper mindent vittek.
nyugtassatok meg, hogy a 6. évad jobb lesz! pls!