Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • pee1
    #2223
    hidd el nekem, minden vissza van állítva a gyárira..a potikhoz nem nyúltam. viszont haverom gépe már csak cd-t olvas, majd nála kipróbálom a pitosat mert azt mondja úgyis mind1 már.. egyedül azt nem értem, hohya a ps2cd-t baj nélkül felolvassa akkor a ps1et miért nem.. ha az érdekel vkit hogy mit csinál a lemezzel akkor leírom:
    tehát nézem fedő nélkül a lemezt, bekapcs,elkezdi pörgetni lassan,akkor mocorgatja a fejet. felismeri, úgy elkezdi pörgetni hogy ventinek elmenne, és amikor elmegy a sony logó(tehát a forgó kockák) akkor lefékez, és utána megnit lassan és utána már nem ismeri fel..van amikor a leállás után lassan, kattog,ciripel és elkezdi gyorsan pörgetni. de olyankor se bootol róla. valami olyasmit olvastam hogy néhány ps1 gamma anti-mod os, tehát 2x ellenőrzi a lemezt. én végigpróbáltam mindet ami csak itthonvan.le7 hogy ott hasal el a dolog, hogy amikor a csip megadja az inditókódot, utána mintha jól végezte volna dolgát kikapcsol. de újrakezdi a gép a detektálást. van rajta valami kézi boot vagy mijaszösz, tehát nyomvatartom pár mp-t a bekapcsgombo és nem azonnal eleresztem akkor standbyből feljön, elkezdi olvasni a lemezt. végig fekete a kép és nem kezdi gyorsan pörgetni. hm vagy itt kéne még hagyni hadd gondolkodjon el a világ dolgain?