2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • jaszy
    #2238
    Slim-be 9000 ! Persze vállalom!
  • balogh99
    #2237
    én a multiformatnál csináltattam
  • kenesevas
    #2236
    Szia!

    Mit kostál egy ilyen műtét,vállalnád
  • Devergo Boy
    #2235
    Köszönöm a linket!
    A Modbo 760-as chippről vélemyén? Szerintetek megéri olyat rakatni bele?Köszi
  • kilcsir
    #2234
    dvd filmet lejátsza?multiformatnál csináltattad?
    köszi
  • balogh99
    #2233
    A MODBO 735-ös chippel ne is probálkozzatok ps1 játékot el inditani mert ugy se megy (a szerelő mondta ahol berakták). de egyébként se ajánlom ezt a cd-s dolgot mert a fej rovására megy ,nem nagyon szereti.
  • jaszy
    #2232
    Fej!
  • kenesevas
    #2231
    Sziasztok!
    Nem visz semmit a gép,okosított 2004 3. havi .
    Egyik naprol a másikra csinálja ezt.
    Még az eredeti lemezt se viszi,van valami ötle?

    Köszi
  • kilcsir
    #2230
    itt tudsz rendelni chipet: http://www.golemkonzol.hu/webshop/
  • Tucky17
    #2229
    Probléma megoldva, "H" lábhoz az volt írva hogy csak NTSC géphez, ezért be sem kötöttem, mégis be kellett kötni mostmár minden ok.
  • Devergo Boy
    #2228
    Hali! Valaki nem tudna Szeged környékén olyan embert aki chippeléssel foglalkozik? Esetleg tudnátok olyan oldalt mondani ahonnan lehet Modbo 760-as chippet rendelni? Válaszotokat várom priviben! Előre is köszi
    Boldog Új Évet!
  • Tucky17
    #2227
    Valami ötlet az én problémámra? Modbo 760 van benne, bekapcsolásnál ki is írja, + dvd filmeknél nincs többé elzöldülés, tehát elvileg a csip funkciói működnek kivéve egyet, írott gaméknél piros képernyő tegyen be eredetit :( mi lehet a gond?
  • ricska
    #2226
    kösz
  • pee1
    #2225
    hát gondolom ha az eredeti ps1-et igen.. hát ha nem lenne kichippelve akkor minek jártatnám a pofámat hogy nem mindent visz?
  • ricska
    #2224
    a ps2 viszi a ps1 cd-t? ki van chippelve
  • pee1
    #2223
    hidd el nekem, minden vissza van állítva a gyárira..a potikhoz nem nyúltam. viszont haverom gépe már csak cd-t olvas, majd nála kipróbálom a pitosat mert azt mondja úgyis mind1 már.. egyedül azt nem értem, hohya a ps2cd-t baj nélkül felolvassa akkor a ps1et miért nem.. ha az érdekel vkit hogy mit csinál a lemezzel akkor leírom:
    tehát nézem fedő nélkül a lemezt, bekapcs,elkezdi pörgetni lassan,akkor mocorgatja a fejet. felismeri, úgy elkezdi pörgetni hogy ventinek elmenne, és amikor elmegy a sony logó(tehát a forgó kockák) akkor lefékez, és utána megnit lassan és utána már nem ismeri fel..van amikor a leállás után lassan, kattog,ciripel és elkezdi gyorsan pörgetni. de olyankor se bootol róla. valami olyasmit olvastam hogy néhány ps1 gamma anti-mod os, tehát 2x ellenőrzi a lemezt. én végigpróbáltam mindet ami csak itthonvan.le7 hogy ott hasal el a dolog, hogy amikor a csip megadja az inditókódot, utána mintha jól végezte volna dolgát kikapcsol. de újrakezdi a gép a detektálást. van rajta valami kézi boot vagy mijaszösz, tehát nyomvatartom pár mp-t a bekapcsgombo és nem azonnal eleresztem akkor standbyből feljön, elkezdi olvasni a lemezt. végig fekete a kép és nem kezdi gyorsan pörgetni. hm vagy itt kéne még hagyni hadd gondolkodjon el a világ dolgain?
  • Tucky17
    #2222
    Az probléma hogy a képen az van írva gh-35-ös alaplap miközben enyémre gh-23 van írva? V9-re csak ez az egy ábra van...
  • Tucky17
    #2221
    Hali
    Tettem a régebbi típusú v9-es Ps2-be modbo 760-as csipet, forrásztás szerintem oké, 3* mentem végig rajta multival, viszont a gép nem olvassa az írott lemezeket. Amikor bekapcsolom kiírja hogy modbo chip, szal talán megy benne a cucc, gyári jártékok mennek. Mi lehet a gond? A csip hibás lehet? Vagy fussak még pár kört a multival?
  • Smithie
    #2220
    Persze ennél te csak korrektebb lehetsz!:D
  • Smithie
    #2219
    Hidd el,20-25 ropi,egy hely van ahol nem 20.Szolnokon.
  • jaszy
    #2218
    Ezt az állítgatást nemajánlom házilag! Több kárt teszel vele mint gondolnád!
    Álltalában a hozzánk javításra behozott és házliag belepiszkált gépek nagyrészben javíthatalanok!

    A chipp ritkán romlik el! A fejlessz nálad a ludas....szerintem!
    Attol lehetnek eféle okosságok :)
  • turho
    #2217
    Szolnok mellett vagyok, privi. Ja és nem 20....
  • pee1
    #2216
    háj
    már megint idetolom a képem, csak jelenteni. találtam egy leírást a neten, miszerint a meghajtóban van egy fehér fogaskerék, annak a tekergetésével kell játszani..hát csináltam én tekertem órajárással ellentétesen vagy 8at lépésenként..10-15ször próbáltam bebútolni egy frissen írt ps1 gammát,és eljutottam a ps logóig(!!!!) csak utána kifagyott és semmi tovább..próbáltam azt is hogy bementem a browserbe, beraktam egy eredeti gémet kikapcsolt chipnél, szépen felismerte fekete cdnek(mert amikor be van kapcsolva a chip akkor az eredetit is kék cdnek ismeri fel, ps1 és ps2 cd-nél is) és akkor a fehér mágnest szépen levettem a discről és kicseréltem rányomtam a cdre és visszalép pirossal szóval én már csak arra bírok gondolni, hogy szar a chip..tehát rosszul azonosítja a lemezt vagy tudomisén(emlékeztetőnek:modbo735)
  • Smithie
    #2215
    Szolnok 20 ropi. BP 7-8. Vágod a különbséget?
  • Laceeeka
    #2214
    Hali!
    Valaki tud Szolnokon vagy Cegléden egy üzletet, ahol chippelnek Playstation 2-t?
    Előre is köszi!
  • Tisszi
    #2213
    Hali.azt szeretném kérdezni,hogy szlovákiában nem-e tud valaki olyan helyet ahol chippelnek.Pozsony környékén.vagy esetleg Dunaszerdahelyen :D
  • robxer
    #2212
    Sziasztok!Én még új vagyok itt!Az lenne a kérdésem,h Orosháza és Békéscsaba közt nem -e tudnátok vkit aki foglalkozik ps2 chippeléssel.Ha lenne ilyen pm-be jelezzétek légyszi előre is köszi!
  • jaszy
    #2211
    Igen!
  • Poco70
    #2210
    Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, hogy Szfvár. illetve környékén tud e valaki megbízható chip beültetőt? Thx!
  • Atosz10
    #2209
    Ps2 viszi a Back up lemezeket is,ez mit jelent????
    A másoltakat,amit netről szed valaki???
  • turho
    #2208
    Modbo chipekben nem vagyok otthon, én nem annyira szeretem azt a szériát (szubjektív!!!!) de elképzelhető hogy megpiszkálták a cuccost, és az ilyenek miatt (is) szerettem ki egyes "szevizekből".....
  • jaszy
    #2207
    Nem! :))))))))))
  • Atosz10
    #2206
    Jah és még ps2-őt hol csippelnek,és mennyibe kerül mindennel együtt???
  • Atosz10
    #2205
    Ba IC ilyen kell a ps2-be hogy menjenek rajta a másolt játékok???
  • den2
    #2204
    Hello!
    Nem akarok paranoiásnak tűnni, de az elképzelhető, hogy nemrég beadtam a két hetes ps2-met (slim - 77004) a nem_írom_meg_hova, hogy tegyenek bele chipet (ModBo 760). Szóval tettek is bele, de az elképzelhető, hogy közben szétkapták, és az új olvasófejet kicserélték egy szarabbra? Sajnos nem voltam olyan előrelátó, hogy bejelölgessem az alkatrészeket mielőtt beadom.
    Ami gyanús:
    - kicsit hangosabban olvas (gyári játékot is)
    - írt játékot (TDK DVD-R 16x << 4x-esen megírva) sokszor elsőre nem olvas be, ha meg mégis akkor néha egy-két óra múlva lefagy

    Mielőtt felhívnám őket, kíváncsi lennék a véleményetekre (turho-éra, mint szakmabelire különösen). Egyébként azt jól tudom, hogy ModBo 760-al elsőre vinnie kell minden írt játékot, nem kell semmit bűvészkedni, ugye? Más: az említett chipnek van menüje? Ha igen, mit kell nyomni hozzá?

    Előre is kösz a segítséget!
  • turho
    #2203
    Szervizelek :) privizz.
    Kellemes szenteste előestéjének délelőttjét mindenkinek :)
  • Atosz10
    #2202
    Turho te foglalkozol csippeléssel???
  • turho
    #2201
    Chiphez képest minden más módszer erőltetett és nem 100 %-os....
  • Smithie
    #2200
    Bezony,méghozzá a jobbik fajta,és ha vigyázol rá évekig müködik,a kártya meg megadhatja magát minden ok nélkül...Jobban jársz ha felkeresel egy megbizható szervizt és nem buherálsz. Miskolcon tudok egy jó helyet!;)
  • jaszy
    #2199
    Nemtudod megoldani házilag!