Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • Bólem
    #1978
    Sziasztok!Van egy hatalmas problémám,remélem tudtok segíteni rajtam!
    Kezdem az elején:Rendeltünk egy DMS4 S.E. Pro chipet,apa beszerelte(biztos hogy jól,mert amúgy is ilyen elektronikai cuccokkal foglalkozik,szal vágja a forrasztást nagyon),kész lett,kötjük be próbálnánk ki,de se kép se hang,az eredetit pörgeti a másoltat megállítja.Írtunk a gyártónak visszaírták hogy valszeg nincsenek rendezve a kábelek és adatveszteség van (és flashelni kéne),így is volt,apa újrakötötte most olyan mintha "gyári" lenne.Van már kép és hang,az eredeti gammák futnak rendesen de a másoltakat visszadobja a szokásos "Please insert a PS or PS2 disc" szöveggel.Most jönne gondolom az a flash dolog,leszedtem a DMS4 eredeti oldaláról a legújabb flash upgrad-et,readmeben az van hogy vagy nyissam meg az ELF fájlt a kedvenc progimmal vagy írjam ki CDre az cdképet és azt bootoljam be.Na már most az ELF betöltéséhez alapból vinyón,memcardon vagy a flash memórián kéne lennie a programnak,amihez alapból a chip működése kéne.A CD bootolásához szintén,szal nem vágom hogyan kéne flashelnem a chipet!Így írtunk még egy ímélt:jött a válasz hogy a ToxicOS 0.41el flasheljem ne az original DMS4 upgrade-el.A szitu ugyanaz ELF fájl vagy CD és a már "megszokott" Please insert...Szóval teljesen letört vagyok,azt hittem milyen jó lesz,rendelek egy fasza chipet,apa beszereli és minden happy,ehhez képest szopok rendesen!Remélem tud valaki segíteni és bocsesz hogy ilyen hosszan fejtettem ki,de minnél több a részlet annál könnyebben tud vki segíteni(remélem)!A gépem SCPH-75004es típusú,ez V14es ha jól tudom és GH-41es panelszámú!
    Válaszokat előre köszi!