2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • tyler82
    #1998
    Szevasz fejes004!
    Amgúgy tényleg jobban jársz ha eladod a géped és veszel egy újat Modbo 4.0 chippel az eléggé jó.

    4 4ever!
  • jaszy
    #1997
    Igen
  • pepsiisland
    #1996
    Hali! Ha valaki tudja válaszoljon: PS1-es játékot ha dvd-re írom ki9 akkor lehet kicsippelt ps2-n játszani?
  • fejes004
    #1995
    És hogyan tudjuk azt megbizniszelni?
  • jaszy
    #1994
    Szerintem megéri!( DE ) Én 40 ért Modbo 4.0 chippel adok vadonatúj gépet ami klasszisokkal jobb mint a Titan SX. De azsem nagyon rossz nemakarlak lebeszélni róla....
  • fejes004
    #1993
    És ha rendelnék netről egyet amiben Titan SX3 chip van 40ért az megéri?(Új)
  • fejes004
    #1992
    Köszönöm szépen a segítségedet.Akkor szerintem nemchipeltetem ki.
  • jaszy
    #1991
    Egyébként jobb hejeken akik nemcsak a pénzre mennek nemiv vállalják!
  • jaszy
    #1990
    Jótanács!!! Azt nechippeltesd ki!!!! Ehéten 2 őt hoztak fejcserére,2 hónapot mentek új fejjel!! Hiába a fejvédelem az nemtökéletes.
    Inkább vegyél egy 75004 est vagy 77004 est és azt chippeltesd ki!
  • fejes004
    #1989
    Sziasztok.Kb. 2 éve vettem egy ps2 slimet(újan)scph-70004 es.Most szeretném a KS-ban chipeltetni,de a fórumon olvastam olyat,hogy ehhez a típushoz fejvédelem kell és,hogy ezeket nem is nagyon szabad chipelni.Valaki tudna nekem ezügyben tanácsot adni?
  • GTKrisz
    #1988
    Sziasztok.
    Tud valaki Kecskeméten(vagy a közelben)olyan embert,aki foglalkozik chippeléssel?
  • yecgaa
    #1987
    üdv. nekem van egy ripper 2 gold modchipem, betettem a v7es ps2-mbe a bekötési rajzok szerint (utána mikroszkóppal ellenőriztem), de továbbrasem futnak a másolt gammák (természetesen a dvd-n nem egy darab iso van:)
  • Bólem
    #1986
    Halee turho!Nem írtál délután-estefelé,de elküldtem priviben az msn címem,jó lenne ha felvennél és megdumálnánk a dolgot.Sajnos akármivel próbálkozok,sehogy se jön össze!Kezdem azt hinni hogy maga a chip szar!
    bye
  • marten76
    #1985
    Sziasztok, van egy eladó Ghost2 chipem, 6000 Ft-ért, természetesen bontatlan, stb. Lemezekkel (firmware, manager, eraser, stb.) Ára 37 Euró volt.

    Ha valakit érdekel: 20/261-1658
  • kiskami
    #1984
    Nekem a toxicbios iso cd-re kiírva mindíg működött és frissült a csipp programja, szóval vagy ki van kapcsolva a csipp, vagy rosszul van bekötve, és nem működik.
  • turho
    #1983
    Privizz rám délután-estefelé a témában, témacímmel, és beszélünk...
  • Bólem
    #1982
    Eleinte mi is csak "összekötögettük" a pontokat,akkor nem is volt kép és hang se.Most apa kijavította és mintha fésülve lenne olyan szabályos.Mit jelent az a bios-timing? Apum ilyenekkel foglalkozik,szal én bízok benne hogy jól csinálta.Saját ónt használt,a legkisebb pákaheggyel.Baszottnagy nagyító alatt...De ha eleinte azért nem ment,mert a vezetékek kuszák voltak,akkor eltom képzelni hogy most meg azért nem bootol mert két vezeték keresztezi egymást...Amúgy olvastam egy olyat,hogy ha megfelelő a bekötés akkor a négyzet gombbal ki lehet kapcsolni a chipet még flashelés előtt.De nálam ez se jön be,akkor lehet mégse a legjobb az a bekötés?!Van pár pont asszem 0-Wig amik a panelen vannak,apa mondta a nevüket,de nem ugrik be,vmi furatbigyó,szal a lényeg hogy ott lakk van a panelen,azt próbálta a pákával olvasztani,hogy tudjon oda forrasztani,de csak ilyen kis tűhegyes vmivel sikerült egy pici pontban lekaparni,hogy oda tudja forrasztani.Az úgy jó vagy ott máshogy kell csinálni?! Turho,ha te ilyeneket csináltál akkor nem vállalnád ennek a beszerelését is?Természetesen fizetnénk is.
  • turho
    #1981
    Életemben 2 dolog fordult elő dms4 szerelésnél:
    1: hibás bekötés vagy panelsérülés mely nem befolyásolta a gyári működést
    2: hibás dms4 chip :(
    1 biztos, rohadt szakszerűen kell beszerelni és halál precízen, mert olyan érzékeny a bios-timingekre és hasonlókra mint egy szűzjány. Precíz ón, rövid strukturált vezetékek, lehetőle egyeres 0.1-0.3 mm közötti anyag.
  • Bólem
    #1980
    Hy!Köszi a segítséget,de pont ezt töltöttem le,írtam ki CDre de semmi!Az vmiben megnyilvánulna hogy jól van beépítve a chip,vagy esetleg az hogy hibás?!Mert teljesen úgy működik a gép mint eredeti állapotában,szal ezt is visszadobja a Please insert...szöveggel,vagy esetleg nyomnom kell vmilyen gombot?Leszedtem,kitömörítettem,a bin és cue fájlokat ImgBurn-nel kiírtam TDK CDre,de nem megy.Próbáljam Neroval?
    Azért köszi,nagy RESPECT a segítségért!
  • JiBBeRiSH
    #1979
    Innen töltsd le a cuccot, majd írd ki cd-re az iso-t és ezt rakd a ps2-be.
    ToxicOS
    Amúgy szerintem kár volt ennyit költeni a chipre, mert 75004-en a lényegi dolgait nem tudod szerintem kihasználni.
  • Bólem
    #1978
    Sziasztok!Van egy hatalmas problémám,remélem tudtok segíteni rajtam!
    Kezdem az elején:Rendeltünk egy DMS4 S.E. Pro chipet,apa beszerelte(biztos hogy jól,mert amúgy is ilyen elektronikai cuccokkal foglalkozik,szal vágja a forrasztást nagyon),kész lett,kötjük be próbálnánk ki,de se kép se hang,az eredetit pörgeti a másoltat megállítja.Írtunk a gyártónak visszaírták hogy valszeg nincsenek rendezve a kábelek és adatveszteség van (és flashelni kéne),így is volt,apa újrakötötte most olyan mintha "gyári" lenne.Van már kép és hang,az eredeti gammák futnak rendesen de a másoltakat visszadobja a szokásos "Please insert a PS or PS2 disc" szöveggel.Most jönne gondolom az a flash dolog,leszedtem a DMS4 eredeti oldaláról a legújabb flash upgrad-et,readmeben az van hogy vagy nyissam meg az ELF fájlt a kedvenc progimmal vagy írjam ki CDre az cdképet és azt bootoljam be.Na már most az ELF betöltéséhez alapból vinyón,memcardon vagy a flash memórián kéne lennie a programnak,amihez alapból a chip működése kéne.A CD bootolásához szintén,szal nem vágom hogyan kéne flashelnem a chipet!Így írtunk még egy ímélt:jött a válasz hogy a ToxicOS 0.41el flasheljem ne az original DMS4 upgrade-el.A szitu ugyanaz ELF fájl vagy CD és a már "megszokott" Please insert...Szóval teljesen letört vagyok,azt hittem milyen jó lesz,rendelek egy fasza chipet,apa beszereli és minden happy,ehhez képest szopok rendesen!Remélem tud valaki segíteni és bocsesz hogy ilyen hosszan fejtettem ki,de minnél több a részlet annál könnyebben tud vki segíteni(remélem)!A gépem SCPH-75004es típusú,ez V14es ha jól tudom és GH-41es panelszámú!
    Válaszokat előre köszi!
  • turho
    #1977
    PS2 PStwo, összes széria chippelés kompatibilis DUO3 Gold és DUO3 chipekkel, szeptember végéig 10 k (plusz posta).
    Nagy PS2 fejcsere ügyben ne keressetek viszont, nem tudok segíteni felelősségteljesen....
  • oregon1987
    #1976
    Tud valaki Kisvárdán ajánalni egy szakembert vagy üzletet ahol chip-elnek! Válaszokat köszi!
  • pc killer
    #1975
    Nem kell állítgatni semmit(ha most a letöltött iso lemzre írására gondolsz) Csak egyszerűen kiírod pl. DVD Decrypter-el, vagy más programmal ami tud iso-t írni(Nero nem ajánlott bár nekem mindíg működött...)Az írási sebességet meg úgy állítsd,hogy a lemez max írási sebességének a felére(pl. ha 8x-osan írható akkor 4x-esen írjad, ha 16x-osan akkor 8x-osan írjad...)Ennyi az egész.
  • pepsiisland
    #1974
    És még egy kérdés, hogy kell valamit beállítani az írott dvd-ken? Vagy csak egyszerűen ráküldöm a kimountolt iso-t?
  • pepsiisland
    #1973
    Akkor ismételten köszi Tamiya! :)
  • pc killer
    #1972
    Ja és attól, hogy a gyári RCA-Scart átalakítót ráteszed attól még nem lesz RGB a gyári kábel! Ilyen utángyártott kábel kell mint amilyet linkeltem. Egyébként ez az RGB kábel nem csak azért jobb mert színesen mennek az NTSC játékok hanem(ha van RGB bemenet a TV-den)a kép is jobb!
  • pc killer
    #1971
    A gyári kábelaz nem RGB!Ezzel fekete fehérek az NTSC játékok.EZRGB kábel.Ezzel jónak kell lennie.
  • pepsiisland
    #1970
    Értelek már Tamiya. Az RGB kábel az átalakítja az RCA-t Scart-ra és akkor nem lenne probléma?
  • pepsiisland
    #1969
    Eredeti RGB kábel van hozzá amit adtak. Maga a gép fél éves, a legújabb, alig volt használva. Szóval minden gyári hozzá. RGB kábel EuroScart átalakítóval. Köszi a segítséget. Van valami trükk a dvd-k írásához?
  • turho
    #1968
    v9-v10 nagy ps2 Romeo-mod sem véletlenül van. Bár a halálozási ráta ott kisebb, de létezik...
  • SD456
    #1967
    Hy all!

    Szerintetek milyen chip-et raknak be 10e FT-ért? Mármint, hogy jó chipp-et vagy nem jót. Annyira nem értek hozzá. Ja meg szerintetek úgy jó lenne a kép minőség monitoron, hogyha egy TV Tuner-en keresztül lenne bekötve?
    (meghalt a TV-m)

    Előre is köszönöm!
  • pc killer
    #1966
    Akkor nem tudom, hogy mi lehet.
    Biztos, hogy RGB kábel van? Pl. ilyen:RGB kábel ?
  • pepsiisland
    #1965
    RGB kábellel van bekötve. A játékok alapból jól futnak, szép színnel, ahogy kell, csak egypár írott gáma mutat fekete-fehér képet. Csak azért érdeklődök, hogy ez nem-e valami tipikus hiba vagy hasonló? Kösz Tamiya
  • pc killer
    #1964
    RGB kábel kell az NTSC játékokhoz.
  • pepsiisland
    #1963
    PS2 slim témában valaki tudna segíteni? Hogyha néhány írott játéknál fekete fehér a kép, akkor az lehet-e a chippelés és a gép hibája, vagy egyértelműen a DVD-é? (mondjuk koszos, vagy többszörösen lett megírva mint kéne). Vagy át kelle állítani a gépen ntsc rendszerre? (ha lehet)
    Köszi a segítséget még kicsit lámer vagyok 1 napos PS2 tulajként :)
  • jaszy
    #1962
    Alolra a matricára sávan írva! SCPH ?????
  • Timecode
    #1961
    és hogyan állapítom én azt eg hogy 70004-es gépem van uram?
  • pepsiisland
    #1960
    Ha néhány játéknál ki-chippelt gépen fekete-fehér a kép, akkor az a gép hibája, vagy a dvd sérült vagy többszörösen van írva mint kéne?
  • jaszy
    #1959
    Csak ha 70004 es slim géped van akkor kell fejvédelem! Ha a chippelő emberke mást mond hazudik! Ez jólhagzó kamu szöveg! Amibe fejvédelem kell az szar gép (alaplap) nemnagyon szabad chippelni!