de milyet?
  • CSOCSO
    #17
    :) ne is torodj vele.. en szeretek hulyen irni:)
    pl fijam meg anjad meg stb:)
    amugy...

    ilyen fejedseget:) ne akarjal mert ugy fos ahogy van amugy alap fejegyseg a kocsihoz
    es a hangtekero szar:( akarmit cisnalsz magatul mukodik. le akarod halkitani es felhangosodik vagy forditva..lol:(

    amugy meg mindig faszsagnak tartom azt amit az indexen rebesgetnek.. hogy hatulra ne rakjak hangszorot.
    tegnap itt volt a haver.. o valamilyen siznten ezzel foglalkozott es jot nevetett rajta.
    es foleg azer erdekes mer a sok okostojas az indexen annyira el van szallva magatol hogy hu o mekkora szaki meg dijnyertes meg ilyenek.

    o is azt mondta hogy a hatul ulo felet fogja hallani mint en...plusz mar alapbol nekem is eltakarja felig a labam a hangot.. es nekem a sok szakihulyegyerek ne magyarazza meg hogy az nem jelent semmit.. ulj le egy hangfal ele.. kerd meg a haverod hogy a hangfal ele tegyen be egy tejesdobozt.. ami max felig takarja el a hangszorot .. es teljesen mas hangja lesz!!!!
    plusz hogy csak elore tegyek hangszorot es az fog szepen 3 d ben szolni meg ilyenek...
    hazimozibol kiindulva eletbe nem lesz tokeletes hatasa ket olyan hangszoronak ami nem feled nez.. szal halott alapbol az amirol beszelnek.. de nem erdekel. nem megyek oda anyazni mer ugyis csak azzal jonnek hogy hulye vagyok es ok a szakmesterek