• ladarevolution
    #3235
    Látván a sok szerencsétlenkedést amit a ladás játékkal művelnek egyes emberek (tisztelet a kivételnek), úgy döntöttem hogy leírok mindent!

    Milyen fájl ez a játék?
    Maga a játék egy DVD-volt amiről valaki csinált két image-fájlt. Egy nagy méretűt(4,3GB) MDF kiterjesztéssel, és egy kisméretűt MDS kiterjesztéssel.
    A kicsi a nagyra hivatkozik, ezért a fájlneveknek egyeznie kell!
    Namost a kisebbik (MDS) fájlt valaki "megpiszkálta" és megszületett a NODVD fájl.
    Szal neked a következő fájlok kellenek:
    LRC_DVD.MDF (4,3GB)
    LRC_DVD.MDS (38,38KB)(a "megpiszkált")
    (A fájlnevek nem biztos hogy LRC_DVD-ék lesznek mert az attól függ hogy aki az eredeti DVD-röl készítette az image fájlt minek nevezte el)

    Honnan szerezzem meg ezeket a fájlokat?
    Felteszed a gépedre a STRONG DC nevű progit, bedobsz pár orosz és magyar HUBOT és letöltöd.
    (érdemes a STRONG verziót használni mer ennél egyszerre több felhasználótól is töltheted és összeadódnak a sebességek!)

    Hogyan telepítsem fel a játékot?
    Feltelepítesz egy Virtual Daemon Manager v4.03-as progit! Ha más virtuális-meghajtós progid is van fent azt szedd le!
    Megadod az MDS fájlod elérési útvonalát a Daemonnak!
    Ekkor autorunnal megjelenik a játék menüje, de mivel minden oroszul van(rosszabb esetben minden karakter függőleges vonal)
    mindíg balról a második gombot nyomd meg! Ha megvan nyomsz egy restartot!

    Hogyan indítom el a játékot?
    A beállítások/vezérlőpult/rendszer/hardver/eszközkezelő-ben eltávolítod a "valódi" CD,DVD meghajtóidat! (jobbklikk/eltávolítás)
    Ha szerencsés vagy akkor már el is indul a játék!
    Nekem nem indult el:(
    Ha nem indult el akkor lekapcsolod a gépet és lehúzod a meghajtóid tápkábelét!
    Elindítod a gépet és TUTI HOGY ELINDUL!
    Érdekes módon Én most vettem új PC-t és azon az eszközkezelőben való letiltás után elindult! A régin nem:(

    A DODVD (MDS) fájlt letöltheted a honlapomról, ahol még magyarosítást is találsz(NAGYON nem teljes):
    www.ladarevolution.atw.hu

    Remélem kimerítő volt ez a kis szösszenet a játék rejtelmeiről!
    Jó szórakozást! Szevasztok!

    Egészség legyen + nyomaték