Nem a paródiák, az igaziak!
  • Zoe99
    #237
    Én szeretem a Kör-t.Szamara tök cukker,közben mindenki bántja.Jó kislány ő,csak mindenki bántja. xD A Freddy vs. Jasont nem néztem végig,mert barátnőm rágta a fülemet a darccal.Ami kész parodi,az a sikoly.Egyáltalán nem nevezném horrorfilmnek.Halálra röhögtem magam,mert ilyen béna gyilkosokat még nem látott a világ.Amikor pedig megláttam Zsani reakcióját leestem a kanapéról.Emlékszem ötödikben ,,horrormaratont" tartottunk,és Tündi elmesélte azt a filmet amit a multkor látot. ,,A kisgatyás szaladgált a kszával,és mindenkinek levágta a fejét" Ez nem kapcsolódik annyira a filmekhez,de olvastunk a neten is történeteket.Mint például: egy fiú naplójából... (üzenem Mr.Octopusnak még mindig élek,és megvan az összes ujjam.)Ezen is irtó sokat röhögtünk. ,,Jaj,de kedves kis polip vagy te!"
    A baba...És a baba hármat mutat.A fél osztálynak van porcelánbabája otthon,így sikeresen rájuk hoztuk a frászt.
    Van egy történet ami így fejeződik be: ,,-Szeretlek!-mondtam,és kettécsaptam a fejét" Azóta is ezen a mondaton röhögök. Minden horrorban van valami vicces.Mondjuk lehet,csak azért,mert ezeken nőttem fel apám jóvoltából.Mondjuk ő mindig azt mondja gonosz vagyok...én mindig a szörnynek drukkolok.Tiszteletem a Drakula2-nek.Nem mintha durva lenne,ezt se sorolnám a horror témakörbe.A végén a vámpír kinyírja azt a rohadt papot...^^Elolvastam a Törjön ki a frász! ismertetőjét,le kell tölteni,az ismertetője szerint humoros...