• Laci
    #42
    "...de a legtöbb felhasználót ma már nem érdekli, hogy mi van a dobozban és nem hajlandó időt és energiát áldozni a beállítgatásra, egy egyszerűen, és nagyjából biztonságosan használható rendszert akar."

    Hadd ne hozakodjak megint elő ezzel, de amíg az m$ nem tette tönkre őket a hazug erőszakoskodásával addig voltak ilyen rendszerek olcsóbban is , csak éppen évtizedes távolságokban már...

    "... ahelyett, hogy a cégek magukba szálltak volna,"

    Most már inkább az m$-nek kéne nagyon magába szállnia ezek után, csakhát az ilyenektől az nem elvárható...

    "...arra írják a sok szemetet ami a legelterjedtebb"

    Annak idején azt hiszem hogy az Amigának volt a legjobb sw-ellátottsága mennyiségben, csak a legtöbbet átlagember nem használta, és nem volt net, ennyivel könnyebb dolog volt nem mindentől összedőlnie a rendszernek, de ilyen ostoba hibák, vagy akár vírustámadások elképzelhetetlennek tűntek volna nekem, de ha tévedek, akkor ha valaki tud hozzon fel példát mert kiváncsi vagyok az ilyenekre...
    Az m$-nél - mégegyszer - gyaníthatóan arról is szó van hogy már szándékosan tesznek bele hibákat, mert ugye az emberek csak így várják epekedve pl. most a longhornot, gondolván hogy abban majd ki lesznek javítva ezek a bizonyos hibák. Igen ki lesznek, de lesz helyett új adag. Nekem ebből meg személy szerint nagyon elegem van, de ahogy elnézem nem is vagyok ezzel annyira egyedül...