Manapság szánalmas műsorok tömkelege mutatkozik meg a TVújságban ... mik is ezek ?
  • ZsZso
    #148
    Nah legújabb jó. Adott az ATV. Ott rajta az a szar "telefonálj be de izibe" műsor. Láttam egy feladványt ... "Hány forint van a képen ?" 2en megszámoltuk vagy 5ször barátnémmal, aztán egy eredményre jutottunk. Na a telefonálók sorban érkeztek a műsorba, aztán jött a "mi eredményünk is". Hát nagy meglepetésemre a nő kijelentette, hogy rossz, és ugyanezt megtette még 5ször. Ezen kivül volt vagy 50 telefonáló, mind1ik más más válasszal. Egyik se talált. És most jön a poén ! A megoldást nem mondták el, hanem ezzel a szöveggel, hogy "tegyük el ezt máskorra", bezárták a "játékot", és újat indítottak. Aztán este odakapcsoltam még véletlenül, és láttam, hogy megint az a feladvány van. Megfogalmazódott bennem a kérdés : LEhet jobban keresni egy telefonálós játékkal ? Legyen egy megoldása, amit mindenki úgy hisz, hogy az a jó, aztán mi találomra ha felhív vki, mondjuk, hogy "jó megoldás", vagy szomorúan, hogy "sajnáljuk, következő telefonáló". Csak egy valamit ne felejtsünk el ... sose mondjuk el, hogy mért az a megoldás amit elfogadtunk ! Ismétlem ... SOSE !!!! :)