nem csak nekem?
  • berlinboy6329
    #992
    Az mitől lehet h egy időre megállt a hajhullásom?

    Másfél hónapja az előtte szokásos heti 4-600szál helyett csak 10 alatt jött ki és nem tudom mitől:O

    De mostanra már visszaállt a régibe,bár kevesebb jön ki olyan 300-450 közt hetente,főleg hajmosásnál jön ki a nagyja,fésülködésnél max 30-50szál egész héten...És a hajam se egy szar,fos száraz szalma,mert előtte olyan volt,hogyha szárazabb lett volna elproladt volna az ujjam közt..És ugy szétállt h eszméletlen..De másfél hónap óta tök sima,egyáltalán nem áll szét,nem száraz,viszont 4. éve hullik...Majd 20évesen..hova még?Rohadjon meg....Aztán azután a hajmosás után hétről hétre meginte gyre több esett ki,mig el nem érte a majdnem szokásos ennyiséget..Kevesebb,de sokkal több,mint akkor..Pedig semmit nem csináltam másképp,talán a más balzsam,mert eddig is használtam mégse hatott szinte,de ez a Syoss v mi a retek ugy néz ki,h hat vmit,egyáltalán nem áll szét,meg is állt tőle a hajhullás mert pont kb 2 hónapja használom,de most emgint hullik tovább megállás nélkül...:CÉs idegesit már angyon...Hosszú régi,friss kicsi,mindegy jön kifele...Hétközben nem is lyan sok,modnom 30-70 szál egész héten,mosásnál viszont 4-500....