nem csak nekem?
  • emg81
    #774
    Sziasztok
    Olvasgattam a fórumot és nem bírom megállni, hogy ne írjak, előrebocsátanám, hogy nem okoskodni szeretnék, csakis a saját véleményemet fogom írni, amivel nyílván nem kötelező egyetérteni...
    20 éves vagyok, kb. egy éve kezdett feltűnni, hogy ritkul a hajam.
    Kipróbáltam több kezelést, a Forcapil tablettától Vichy Dercos-on át a Rogaine habig, de eddig a világon semmilyen pozitívat nem tapasztaltam. igaz, a Rogaine-t csak most kezdtem használni, hátha majd ez bejön............
    A lényeg az, hogy az utóbbi időben elgondolkoztam, hogyy vajon tényleg ez a legfontosabb? nyilván kurvára nem jó, hogy 20 évesen ritkul a séró, de ugyan már, gondoljuk el, egy jó faszi, ha kopaszodik is, alapvetően akkor is az marad, egy nem ronda faszinak meg lehet seggig érő sörénye, akkor se lesz egy szexgép... persze nyilván szubjektív, hogy kinek mi a "jófaszi", de a lényeg akkor is az, hogy fériak maradjunk, egy nőt szerintem igazán az zavar az egészben, ha látszik rajtunk, hogy keményen frusztrál a hajhullás. és aban is biztosabb vagyok, hogy egy igazán jó nőnél sokkal nagyobb gáz az, ha az orrunkból kilóg egy undorító szőrszál, büdös a pofánk, vagy ápolatlan a körmünk vagyunk Magabiztosnak kell lenni, és megmaradni férfinak. mióta tudatosult, h előbb-utóbb nagy lesz a gáz hajilag, keményebbre vettem az edzést, és az eredménye is látszik, én nem fogok magambaroskadni ez miatt. Figyelek arra, hogy öltözködöm, milyen a fellépésem. Velem senki ne akarja elhitetni, hogy egy kopaszodó pasi nem nézhet ki jól, ez egy baromság. Persze, hogy fontos a külső, de a kisugárzás talán még fontosabb.
    Ne adjuk fel srácok!!!