1375
nem csak nekem?
  • emg81
    #774
    Sziasztok
    Olvasgattam a fórumot és nem bírom megállni, hogy ne írjak, előrebocsátanám, hogy nem okoskodni szeretnék, csakis a saját véleményemet fogom írni, amivel nyílván nem kötelező egyetérteni...
    20 éves vagyok, kb. egy éve kezdett feltűnni, hogy ritkul a hajam.
    Kipróbáltam több kezelést, a Forcapil tablettától Vichy Dercos-on át a Rogaine habig, de eddig a világon semmilyen pozitívat nem tapasztaltam. igaz, a Rogaine-t csak most kezdtem használni, hátha majd ez bejön............
    A lényeg az, hogy az utóbbi időben elgondolkoztam, hogyy vajon tényleg ez a legfontosabb? nyilván kurvára nem jó, hogy 20 évesen ritkul a séró, de ugyan már, gondoljuk el, egy jó faszi, ha kopaszodik is, alapvetően akkor is az marad, egy nem ronda faszinak meg lehet seggig érő sörénye, akkor se lesz egy szexgép... persze nyilván szubjektív, hogy kinek mi a "jófaszi", de a lényeg akkor is az, hogy fériak maradjunk, egy nőt szerintem igazán az zavar az egészben, ha látszik rajtunk, hogy keményen frusztrál a hajhullás. és aban is biztosabb vagyok, hogy egy igazán jó nőnél sokkal nagyobb gáz az, ha az orrunkból kilóg egy undorító szőrszál, büdös a pofánk, vagy ápolatlan a körmünk vagyunk Magabiztosnak kell lenni, és megmaradni férfinak. mióta tudatosult, h előbb-utóbb nagy lesz a gáz hajilag, keményebbre vettem az edzést, és az eredménye is látszik, én nem fogok magambaroskadni ez miatt. Figyelek arra, hogy öltözködöm, milyen a fellépésem. Velem senki ne akarja elhitetni, hogy egy kopaszodó pasi nem nézhet ki jól, ez egy baromság. Persze, hogy fontos a külső, de a kisugárzás talán még fontosabb.
    Ne adjuk fel srácok!!!
  • levete
    #773
    melyik ez az oldal?
  • mrsteve
    #772
    Hello berlinboy!
    Erre pár szóban nehéz válaszolni.Azon az oldalon mindent leírnak ezekről,a termékinfókban,terméklistában írnak az összetevőkről ,érdemes elolvasni a Gyakori kérdések menüpontot abban is sok minden van leírva a használatukról,összetevőikről és egyes dolgok jelentéséről.
    Dióhéjban a Spectral DNC,DNC-L nagyobb hatékonyságú mint a Rogaine de inkább esti használatra alkalmasabb, a Rogaine mellett meg az szól , hogy színtelen és hamar eltűnik a bőrben ezért reggeli használatra praktikusabb.
    Na szóval teljesebb képet ott kaphatsz...Ne légy rest és jó olvasást :o)
  • berlinboy6329
    #771
    Mi a különbség a Rogaine és a Spectral DNC között?Egyik oldalon láttam,mikor a REvitát kerestem,és láttam h a Rogaine 6.5K,a Spectral meg 8.2K.
  • joosbalazs
    #770
    Igen, ugyanezt átéltem én is... Először minden beletúrásnál 3-4 szál maradt a kezemben, majd a kő kemény Bánfi sampon hatására ez lecsökkent 0-1-re... Vastagabbak lettek tőle a hajszálaim, és sokkal dúsabbnak hatott... Hosszútávon mégsem ért szart sem... Ki érti ezt...
  • bandii84
    #769
    Figyu, mondom mégegyszer a rogain annak használhat elsősorban, akinek enyhén hullik a haja, tehát pl az én családomban unokatesóm 30 éves, sose kezelte semmivel, és még mindig megvan kb a fele haja!

    Nekem se növesztett feltétlenül sok új hajat, csak felerősítette illetve mostmár ha végigtúrom a hajamat nem marad hajszál a kezembe, rogain elött volt bőven.
    Tehát nálam megálította a hullást, és megvastagította , megerősítette a hajszálaimat.
    Ezért tanácsolom annak akinek még nincs látványos hajvesztése.
  • joosbalazs
    #768
    Őszintén sajnálom, ami veled történik... Pontosan tudom, mit érzel...
    A nullásgépet szerintem felejtsd el... Ha rászánod magad, és levágatod, akkor szerintem fönt hagyd meg 6mm-re, oldalt-hátul-körbe meg told le 2-3mm-esre... Így megúszod a "golyófej" esetet, mert az a pár mm is változtat a fej formáján egy kicsit... Az arányokra figyelj...
    És gyakran nyírjad... Mert a kopaszodó részen világosabb a haj, vékonyabb, és sokkal lassabban nő... Nekem másfél hét után látszik a hosszkülönbség, ezért úgy hetente vágom, így egyenletes...
    Nekem amikor hosszabb volt, akkor nagyon látszott a kopaszodás, szinte ujjnyi réseket találtam a fejbőrön, és mikor levágattam, akkor meg tök egyenletesnek tűnt... Még most is ott tartok, hogy meglepődnek emberek, amikor azt mondom, hogy kopaszodok... Fönt és hátul is annyi látszik, hogy világosabb a hajam színe...
    És hidd el, aki életében először lát, annak te így 100%-ig természetes vagy...
  • thomasito
    #767
    MINOXIDIL TARTALMÚ:
    -Kirkland minoxidil 3 flakon (3 havi adag) 6.500Ft

    -Rogaine hab 5%-os minoxidil tartalmú(eredeti amerika gyártmány):

    1 flakon (1 havi adag) 5.000 Ft
    2 flakon (2 havi adag) 10.000 Ft
    3 flakon (3 havi adag) 15.000 Ft

    -Rogaine for Women 2% minoxidil(eredeti Pfizer gyártmány) tartalmú

    3 flakon (3 havi adag) 15.000 Ft

    DHT blokkoló:
    -Finpecia Propecia (gyártó:Cipla(India))) 1mg-os kiszerelésben,
    1 havi adag(30 szem): 4.500Ft.-

    -Dutasteride 0,5mg (eredeti gyártói termék): 6.500Ft

    Egyéb helyeken akár ennek 2-3x-át is elkérik.


    Átvétel: Bp.-en személyesen, vidékre postai úton.

    Érdeklődni: [email protected]
    20/981-3656

  • Sanyix
    #766
    ja szar dolog ez. Bár nekem más miatt hullott, és nem is olyan sok, de tisztaszégyen ez is a fejformámhoz. Még manapság is mikor nekem már tömegesen nől vissza... csakhogy akkor is lassan, és mellesleg az új szálak vékonyak, és sok még szőke is (sötétbarna hajam van), ami azt eredményezi hogy közelről látszanak, de távolról mintha ott se lenne. Bár közel sem olyan siralmas mint fél éve, de még most se szeretek mások előtt mutatkozni, főleg hétköznap, mikor a kialvatlanság miatt be is zsírosodik, és csomókba áll össze a haj (na meg az egyéb hatások a munkahelyen, a sok kosz a belvárosi levegőből, néha összeragadt koromdarabkákat szedek ki a hajam közűl...).
    Nagyon szar érzés ritkás hajjal élni az biztos(bele se merek gondolni hogy milyen lehet annak aki nem úgy járt mint én, hanem reménytelen hogy visszanőljön), főleg akinek nem áll jól a borotvált fej, mert akinek jól áll az ugye lekapja, azt helló.

    Egyébként az én hajhullásom okából kiindulva, akinek hullik a haja, az figyeljen, mert ha viszket a fejbőr gyakran, akkor az gomba, és nem dht-s hajhullás.
  • Rocco84
    #765
    Hi!!!
    Nekem van egy barátom aki megcsináltatta a haját FUE technikekával és nagyon komoly lett, a képei fent vannak a www.inthairin.com címen.
    Szerintem ha valaki DHT hajvesztésben szenved akkor ez a legjobb megoldás... Ja és amit egyszer átültetnek az utána már nem hullik ki állítólag. Én most kezdtem el gyűjtögetni mert a homlokom vészesen közelít a tarkómhoz... :)
  • mkutya
    #764
    Sajnos én is érintett vagyok a témában, ezért tavasszal hozattam Németországból eredeti Pfizer Regaine 5%-os oldatot. 3x60ml és 3 féle adagoló-kenő segédeszköz van a dobozban. De nyáron nem tudtam használni és már rájöttem, hogy alkalmatlan vagyok a napi rendszeres kencézésre. Ezért szeretném eladni, ha valakit érdekel. Úgy emlékszem 67 euro körül volt az ára (keresem a számlát) de 15e-ért odaadnám, asszem az jó ár.
    [email protected]

  • Nwis86
    #763
    Nekem 18 éve koromtól mindenhol ritkul a hajam, elől pedig két oldalt hétről hétre kevesebb van:( a háromszög vége már kb a fejem közepénél van szóval elől olyan a hajam mint 1punknak, csak középen van 1 csikba.... most vagyok 23 éves, és mindent kipróbáltam ami csak létezik vagy fél milla tuti a hajamra lett költve és hajgyógyászokra de semmi, rogaint is használtam 7 hónapig de 1 szál hajam nem nőtt vissza, mindenféle samponok, kapszulák, krémek stb stb de semmi se segített:( De az utóbbi 2 hónapba olyan szinten felgyorsult a hajhullásom hogy már szinte ki se merek menni a lakásból mert belenézek a tükörbe és egyszerűen ronda.... na meg csaj ismerőseim is "hogy te milyen kopasz vagy stb" az egész életvitelem el lett baszva ezzel a kurva kopaszodással...

    Esetleg valaki tud mondani valami olyan cuccot ami erre a háromszög kopaszodásra is jó és nem csak középen, még 1 esélyt adok magamnak aztán nullásgép de akkor tuti életem hátralévő részébe nem nézek tükörbe....
  • joosbalazs
    #762
    Először is nincs msn-em...
    Másodszor nem nekem kell bizonyítanod, lehet ügyesen linkelni, meg használni a kepfeltotltes.hu-t... Mert az eddig leírtak eddig csak szavak voltak mások részéről...
    Én külön örülök, ha neked tényleg használt... Főleg azért, mert erre én még nem láttam/hallottam példát...
    És bár nem konkrétan ezt írtad, de nekem úgy jön le az írásodból, hogy 24 éves elmúltál/körül voltál, mikor elkezdett hullani a hajad, és most vagy 25... Nem akarok kötözködő lenni, de én kicsit rövidnek tartom ezt az időszakot ahhoz, hogy bármi következtetést levonjak belőle... Hiába vagy idősebb, ha mögöttem több év kísérletezés, meg tapasztalat áll ezen a téren... Többször kihangsúlyoztam, hogy én is használtam olyan szereket hosszú ideig, amiről azt hittem/úgy láttam, hogy használ... És végül mégis előkerült a sokszor emlegetett fénykép, meglátogatott egy egy éve nem látott rokon, és bámulta a búrám... Ha 2-3 év után tartod pontosan ezt az állapotot, akkor minden elismerésem!!!
  • tibu75
    #761
    Az Alpecin tömény koffein , semmi más .
    Nagyon jó a koffein a hajhagymákra , mert némileg blokkolja a DHT hatást és kb 48 %-al növeli a hajnövekedést,serkentve a hajhagymákat.
    Viszont csodát ne várj mert ez az egy összetevő nem elég a kopaszodás megállítására.
    Samponnak inkább Revitát ajánlok a koffein mellett rengeteg más 9sszetevőt tartalmaz,, ami hajnövekedést serkent és DHT-t blokkol plusz emu olajat és Ketokonazolt is.
    De a sampon mellet mindenképpen kell egy napi kétszeri használató DHT blokkoló mint pl a Rogaine hab vagy a Spectral DNC
  • Djazair
    #760
    Én nem Rogaine-t használok hanem neocapilt az „csak” 2% minoxidilt tartalmaz és nekem csak elől hullott a hajam,- homlokom kezdett felkúszni- kb. 2 hónapja használom és már elég rendesen visszanőtt a hajam most meg sűrűsödik is. Tehát nekem ez is, ott is használ.
  • snapadam
    #759
    Ez kurva jól hangzik bandii84, tényleg nem használsz mást csak Rogaine-t? Én most rendeltem meg, de mellette nagyon gondolkodom a Finpecián.

    Állítólag a Rogaine csak a fejed tetején növeszt vissza hajszálakat, az elülső hajvonalon, a háromszögben nem. Nálad ezzel kapcsolatban mik a tapasztalatok?
  • bandii84
    #758
    Figyelj Balázs azért mert neked semmi sem használ, azért nem kéne másokat a baromságaiddal traktálnod.

    Én 25éves vagyok tehát idősebb nálad (androgén allopéciában szenvedek, apám csont kopasz), mégis megvan minden szál hajam, és nekem is hullott , de a rogain MEGÁLLÍTOTTA, és most olyan a koronám mint egy argentín labdarúgönak, úgyhogy fel a fejjel mindenki.

    Saját tapasztalatból aki 24 éves kora után kezd el kopaszodni annak igen is használ, csak azoknak kérdéses (nekem is van egy ilyen haverom) aki már 20-szas évei elött kezd el kopaszodni.

    Ja és ha kell mutatok neked Fényképet is ha nem hiszed el de felvehetsz msn-re is , és ott rögtön láthatsz.
  • berlinboy6329
    #757
    Alpecint ismeri vki?jó az?orvos szerint is kopsazodás és azt irta fel,nem tom mit várjak tőle. :C
  • thomasito
    #756
    Dutasteride 0,5mg (eredeti gyártói termék): 6.500Ft

    Egyéb helyeken akár ennek 2-3x-át is elkérik.

    Érdeklődni: [email protected]
    20/981 -3656

  • thomasito
    #755
    Finpecia Propecia (gyártó:Cipla(India))) 1mg-os kiszerelésben,
    1 havi adag(30 szem): 4.500Ft.-

    Más oldalakon 7.400Ft-ba kerül.

    Érdeklődni:
    [email protected]
    20/981-3656
  • thomasito
    #754
    Köszi. Elég sok mindenkivel állok kapcsolatban, hogy jobb és jobb árakat tudjak mondani. A Finasteridel kapcsoaltban meg annyi, hogy tényleg igazad van, hogy árérzékenyek az emberek. Tapasztaltam. De sokan meg azt mondják, hogy az 5mg-os változat kamu. Ezért is próbálkozok, most az 1mg-os változatával is.
  • joosbalazs
    #753
    Rólam kb. évente 200db fénykép készül... Bulik, összejövetelek, munkahelyi ökörködés... Nagy nehezen ki tudnék választani évi 1-et, hogy össze tudjam hasonlítani a búrám kinézetét a korábbi állapotokkal...
    Amikor kopasz foltokról, illetve teljes értékű hajkoronákról megy a vita, akkor nem kell 10 megapixeles hajra zoomolt kép, hogy látszódjon aminek kell...
    Mi van a szerek mögött??? Túlzás, hogy semmi!!! Bizonyított tény, hogy serkentik a hajnövekedést... És vajon ez elég?? Egy neves hajnövekedést serkentő kapszula úgy működött sok éven keresztül, hogy gyakorlatilag élesztőt árultak más kiszerelésben, belenyomva egy műanyag tasakba...
    Serkenteni serkentenek, szép erős lesz tőle a haj... A klasszikus patkó sokkal erősebben fog nőni, a kritikus helyen meg egy két szöszi valami megjelenik... Ezek komoly eredmények...
    DHT blokkolók és hasonló társaik (amik egyedül használhatnak) viszont nem igazán olcsók, és abbahagyás után jön a jó öreg hajvesztés... Arról nem is beszélve, hogy nem feltétlenül tesz jót a szervezetnek, ha az ember belenyúl a hormonháztatásába...
    Tehát ami használ, az nagyon drága, és szedheti az ember élete végéig, szerektől függve, szerekre utalva...
    És akkor itt jön elő a dolog, hogy évek alatt több százezer forint elmegy arra, hogy az ember KÖLCSÖNKAPJA a maradék haját, amíg szedi ezeket... Akkor nem egyszerűbb elmenni egy hajbeültetésre?? Az legalább végleges megoldás...
    Akinek pedig sikeres a kezelés, az azóta is jár megvásárolni a sok szert, és azóta is kenegeti a fejét minden nap, azon parázva, nehogy véletlenül kimaradjon 1 alkalom is... Ez aztán a megoldás... Feltéve, hogy létezik ilyen ember... És bizony itt lennének ők is ezeken a fórumokon, mert azóta is együtt kellene élniük ezzel a dologgal... Szerintem őket is érdekelnék az újabb dolgok, amik esetleg még hatásosabbak, vagy véglegesek... De kár is ezekről beszélni, mert ilyen emberek nem léteznek... És ismét kihangsúlyozom, hogy hormonális kopaszodásban szenvedő emberekről beszéltem...
    Nekem nem volt sikeres hosszú távon egyik kezelés sem... Mégis jól vagyok, és csinálom dolgom!! Nem fotózgatok... Nem tatom valószínűnek, hogy pont azok ne látogatnának ilyen fórumokra, akik felett ott lebeg Demoklész karja, és havi 10 ronygot nyomnak el ilyen cumókra...
    A nem kereskedői oldalakat pedig szintén a piac irányítja közvetett módon...
  • tibu75
    #752
    Az alopecia nemcsak komplex fogalom, de kezelése is komplex.
    Hülyeség , hogy a szerek mögött nincs semmi , kb 20 év orvosi kutatás az semmi?...
    Sok embernek nem használ semmi, soknak rögtön hat.
    Nem igaz,hogy hosszú távon nem hatnak a szerek , hanem pont az a gond hogy rövid távon nem ,ezért sokan abbahagyják a kezelést, persze hogy nincs hatás.
    http://www.vitalitas.hu/olvasosarok/online/komplementerm/2001/1/hajh.htm
    Számos ok és erősség jellemzi a kopaszodást , mint látod kezelésük is eltérhet.
    A lényeg hogy nem szabad általánosítani.
    Ami bejön egyik embernek lehet hogy nem jó a másiknak.
    Nincs mögötte semmi? :
    http://en.wikipedia.org/wiki/Minoxidil
    http://www.dslaboratories.com
    És még számos forrást találhatsz szerte a világon ami nem kereskedői oldal,ahol ezeket a szereket elemzik...
    Minden hatodik ember kopasz? Igaz Talán több is...
    De minden 10. nem , és azért ,mert sikeresen kezeli.
    Egyébként ki lenne az a hülye aki évente fotózgatja magát azért hogy másoknak bizonygassa a dolgait...
    Akinek sikeres a kezelés, az jól el van és csinálja a dolgát,és nem fotózgat...
    Nekem erről ez a véleményem , lehet neked nem.
  • joosbalazs
    #751
    Én 17 és fél évesen kezdtem el kopaszodni... Az itteni nagyokosok szerint agresszív hajhullásom van... Bár így hat év után is van bőven hajam... Az új recepciós kislány a munkahelyemen 4 hét után meglepődve kérdezte meg, hogy kopaszodom e, pedig nem szoktam nullára levágni... Akkor is csak azért, mert szóba került a téma, és én mondtam neki... Ezt így 6 év után...
    Az az igazság, hogy ezek a cuccok még soha senkinek nem használtak hosszútávon... Aki szerint igen, az vagy forgalmazza ezeket a szereket, vagy egyszerűen nem hormonális kopaszodásban szenvedett... Vagy forgalmazó más usernévvel... Olyan még nem volt, hogy valaki fényképpel bizonyította a hormonális kopaszodás jeleit, majd utána a biztató eredményt... Ez eddig valahogy elmaradt...
    És nézz körül az utcán... Minden hatodik hapsi kopasz/kopaszodik... Szerinted ők mind belenyugodtak?? Ők nem próbáltak meg mindent??? A mindenben benne van az a cucc is, amit készülsz megvenni... Tízből állítom nyolc kopaszodó ember tűzön-vízen keresztül mindent megtesz, hogy megállítsa a dolgot... És mennyinek sikerül?? Nem ezek az emberek hülyék, és nem ők csinálnak valamit rosszul, hanem egyszerűen nem tudtak vele mit kezdeni... Ezen azért gondolkozz el, én abszolút együtt érzek veled... És azt se felejtsd el, hogy van aki 3-4 különböző felhasználónévvel járja ezeket a fórumokat, hogy néhánnyal dicsérje a termékét, a egyikkel meg eladja... Megcsinálják ezek maguknak, hogy legyen mire hivatkozni!!! Csak nincs semmi mögötte...
  • berlinboy6329
    #750
    Akkor most kopaszodok,v csak hullik?Nem akarok kopasz lenni,a rövid haj meg sztem hülyén áll :C
  • Ronny
    #749
    A haj egy három fázisból álló ciklus szerint növekszik(anagén, katagén, teogén), ebből adódnak a kis hajszálak.
  • berlinboy6329
    #748
    Háát nem tom,ilyen fiatalon?meg ha annyira kopaszodnék,miér van tele a fejem,kis hajakkal,amik még alig nőttek ki,csak 1cm körüliek,alattiak?2 oldalt a homlokomon is eléggé nincs hajam,de ott is kezd egy halom kishaj visszanőni,nagyon lassan csak eltünik talán.Ha ennyire kopaszodnék,nem hiszem,h közben nőne is vissza hajam..V igen?
  • Sanyix
    #747
    hormonos, férfias kopaszodásnak tűnik. Ha a családban sok férfinek hullott ki a haja akkor még valószínűbb.
  • berlinboy6329
    #746
    Csendben persze,nem zokott viszketni,semmi nincs...Nem mondom,h nem egyenletesen hullik,mert jön az mindenhonnan,csak hátul kicsit kevesebb,de jön azért onnan is rendesen.
  • Sanyix
    #745
    csöndben hullik? nem viszket, vagy fáj, rendszeresen vagy ilyesmi? Nem vörös a fejbőr? Mert ha ezek közül valamelyik akkor irritálja valami.
  • Ronny
    #744
    ha nem foltosan vagy egyenletesen hullik, akkor 99%, hogy férfias típusú kopaszodásról van szó. A vitaminokat most felejtsd el. Két hatásos szert ismerünk, mindkettőt megveheted akár thomasitótol is. Ajánlanám, hogy kezdj egy pár hónapos minoxidil "kúrával" - időzézőjelben, ahogy abbahagyod kihullik -, ha korán megfogod a dolgot, akkor még évekig élvezheted a hajkoronádat.
  • Ronny
    #743
    Az áraid teljesen korrektek, rosszul fogalmaztam a korábbi hozzászólásban. Csak annyiról lenne szó, hogy talán neked is jobban megéri majd Fincart behozni, elég árérzékenyek az itthoni kopaszok:)
  • berlinboy6329
    #742
    Ám,nem kenem semmi sz@rral,zselé,meg ilyenek...
  • berlinboy6329
    #741
    H all!

    Szerintetek miért hullhat a hajam?

    Eddig semmi baj nem volt vele,de 1 éve elkezdett kicsit hullani..Aztán egy idő után egyre több,és egy szinte megállt..Az a szint kb olyan,h hajmosásnál tele a kád hajjal,csomók jönnek ki,,mikor a vizet leengedem,a hajat meg kihalászom belőle..Aztán fésülködés is egy szép kis hajrengeteget hagy benne..Szoktam néha direkt a hajammal játszani véghuzom párszor az ujjamat,és hajmosás után is,bár nem nagyon csak néha 1-2 szál kijön,de később többször,több helyről jön ki 2-3szál...Aztán hajmosás után előröl..Már kezd idegesiteni,nem tom mitől lehet...15-20 centis hajam van,és nem néz ki vmi normálisan,h ilyen ritka..Főleg elöl hullik,hátul egéz jó,bárr ott is ritkásabb de nem annyira...20 éves se vagyok,sztem nem jó ez igy..Most szereztem be ilyen Dorcapilt v mit,tablettát,1 hónap után se állította meg,talán mintha kevesebb hullana picit..Viszont sok kis hajam van mindenhol,dehát nem annyi,mint amennyi kihullot már eddig,nem tom mivel lehetne megállitani a hullást,de már kezd nagyon nem tetszeni...
  • thomasito
    #740
    Ebben igazad van, hogy az 5mg-s változatú annyiba kerül. Sőt azonos hatóanyagúból még jó néhány van, amit lehet kapni, ennyiért.
    Viszont azt meg nem tudtam, hogy indiai gyártója van a Propeciának, mindenhol ahol néztem amerikai céget adott meg, mint hivatalos gyártó. Köszi a felvilágosítást.
  • Ronny
    #739
    A Fincarról lenne szó, ami ugyanazt a hatóanyagot tartalmazza, csak negyedelni/ötödölni kell egy pengével. Más észrevétel: A Finpecia nem amerikai termék, az indiai Cipla gyártja.
  • thomasito
    #738
    Propeciát?? 5.500Ft-ért 3,5 havit???? Hol? Ez a hivatalos gyártótól van.
  • Ronny
    #737
    Más téma: Minoxidil. Két hónapja kezdtem újra és közben egy tesztoszteron kúrát is folytatok egyéb okból(amiből látszik, hogy a hajam elvesztésén nagyjából már túl léptem). A nagy dózisú tesztoszteron hajra gyakorolt hatását nagyszerűen tompítja, nem hullik lényegesen több, mint azelőtt.
  • Ronny
    #736
    Nem akarom rontani az üzletet, de plusz 1 darab ezres ráfordításával már három és fél havi adagot lehet venni, szállítással együtt.
  • thomasito
    #735
    Finpecia Propecia (eredeti amerikai termék) 1mg-os kiszerelésben,
    1 havi adag(30 szem): 4.500Ft.-

    Más oldalakon 7.400Ft-ba kerül.

    Érdeklődni:
    [email protected]
    20/981-3656