nem csak nekem?
  • joosbalazs
    #753
    Rólam kb. évente 200db fénykép készül... Bulik, összejövetelek, munkahelyi ökörködés... Nagy nehezen ki tudnék választani évi 1-et, hogy össze tudjam hasonlítani a búrám kinézetét a korábbi állapotokkal...
    Amikor kopasz foltokról, illetve teljes értékű hajkoronákról megy a vita, akkor nem kell 10 megapixeles hajra zoomolt kép, hogy látszódjon aminek kell...
    Mi van a szerek mögött??? Túlzás, hogy semmi!!! Bizonyított tény, hogy serkentik a hajnövekedést... És vajon ez elég?? Egy neves hajnövekedést serkentő kapszula úgy működött sok éven keresztül, hogy gyakorlatilag élesztőt árultak más kiszerelésben, belenyomva egy műanyag tasakba...
    Serkenteni serkentenek, szép erős lesz tőle a haj... A klasszikus patkó sokkal erősebben fog nőni, a kritikus helyen meg egy két szöszi valami megjelenik... Ezek komoly eredmények...
    DHT blokkolók és hasonló társaik (amik egyedül használhatnak) viszont nem igazán olcsók, és abbahagyás után jön a jó öreg hajvesztés... Arról nem is beszélve, hogy nem feltétlenül tesz jót a szervezetnek, ha az ember belenyúl a hormonháztatásába...
    Tehát ami használ, az nagyon drága, és szedheti az ember élete végéig, szerektől függve, szerekre utalva...
    És akkor itt jön elő a dolog, hogy évek alatt több százezer forint elmegy arra, hogy az ember KÖLCSÖNKAPJA a maradék haját, amíg szedi ezeket... Akkor nem egyszerűbb elmenni egy hajbeültetésre?? Az legalább végleges megoldás...
    Akinek pedig sikeres a kezelés, az azóta is jár megvásárolni a sok szert, és azóta is kenegeti a fejét minden nap, azon parázva, nehogy véletlenül kimaradjon 1 alkalom is... Ez aztán a megoldás... Feltéve, hogy létezik ilyen ember... És bizony itt lennének ők is ezeken a fórumokon, mert azóta is együtt kellene élniük ezzel a dologgal... Szerintem őket is érdekelnék az újabb dolgok, amik esetleg még hatásosabbak, vagy véglegesek... De kár is ezekről beszélni, mert ilyen emberek nem léteznek... És ismét kihangsúlyozom, hogy hormonális kopaszodásban szenvedő emberekről beszéltem...
    Nekem nem volt sikeres hosszú távon egyik kezelés sem... Mégis jól vagyok, és csinálom dolgom!! Nem fotózgatok... Nem tatom valószínűnek, hogy pont azok ne látogatnának ilyen fórumokra, akik felett ott lebeg Demoklész karja, és havi 10 ronygot nyomnak el ilyen cumókra...
    A nem kereskedői oldalakat pedig szintén a piac irányítja közvetett módon...