nem csak nekem?
  • joosbalazs
    #751
    Én 17 és fél évesen kezdtem el kopaszodni... Az itteni nagyokosok szerint agresszív hajhullásom van... Bár így hat év után is van bőven hajam... Az új recepciós kislány a munkahelyemen 4 hét után meglepődve kérdezte meg, hogy kopaszodom e, pedig nem szoktam nullára levágni... Akkor is csak azért, mert szóba került a téma, és én mondtam neki... Ezt így 6 év után...
    Az az igazság, hogy ezek a cuccok még soha senkinek nem használtak hosszútávon... Aki szerint igen, az vagy forgalmazza ezeket a szereket, vagy egyszerűen nem hormonális kopaszodásban szenvedett... Vagy forgalmazó más usernévvel... Olyan még nem volt, hogy valaki fényképpel bizonyította a hormonális kopaszodás jeleit, majd utána a biztató eredményt... Ez eddig valahogy elmaradt...
    És nézz körül az utcán... Minden hatodik hapsi kopasz/kopaszodik... Szerinted ők mind belenyugodtak?? Ők nem próbáltak meg mindent??? A mindenben benne van az a cucc is, amit készülsz megvenni... Tízből állítom nyolc kopaszodó ember tűzön-vízen keresztül mindent megtesz, hogy megállítsa a dolgot... És mennyinek sikerül?? Nem ezek az emberek hülyék, és nem ők csinálnak valamit rosszul, hanem egyszerűen nem tudtak vele mit kezdeni... Ezen azért gondolkozz el, én abszolút együtt érzek veled... És azt se felejtsd el, hogy van aki 3-4 különböző felhasználónévvel járja ezeket a fórumokat, hogy néhánnyal dicsérje a termékét, a egyikkel meg eladja... Megcsinálják ezek maguknak, hogy legyen mire hivatkozni!!! Csak nincs semmi mögötte...