nem csak nekem?
  • berlinboy6329
    #741
    H all!

    Szerintetek miért hullhat a hajam?

    Eddig semmi baj nem volt vele,de 1 éve elkezdett kicsit hullani..Aztán egy idő után egyre több,és egy szinte megállt..Az a szint kb olyan,h hajmosásnál tele a kád hajjal,csomók jönnek ki,,mikor a vizet leengedem,a hajat meg kihalászom belőle..Aztán fésülködés is egy szép kis hajrengeteget hagy benne..Szoktam néha direkt a hajammal játszani véghuzom párszor az ujjamat,és hajmosás után is,bár nem nagyon csak néha 1-2 szál kijön,de később többször,több helyről jön ki 2-3szál...Aztán hajmosás után előröl..Már kezd idegesiteni,nem tom mitől lehet...15-20 centis hajam van,és nem néz ki vmi normálisan,h ilyen ritka..Főleg elöl hullik,hátul egéz jó,bárr ott is ritkásabb de nem annyira...20 éves se vagyok,sztem nem jó ez igy..Most szereztem be ilyen Dorcapilt v mit,tablettát,1 hónap után se állította meg,talán mintha kevesebb hullana picit..Viszont sok kis hajam van mindenhol,dehát nem annyi,mint amennyi kihullot már eddig,nem tom mivel lehetne megállitani a hullást,de már kezd nagyon nem tetszeni...