nem csak nekem?
  • szurfark
    #608
    Sziasztok.
    Most leltem rá erre a fórumra.Végig is olvastam nagyjából,úgy az érdekesebb részeket.
    Az én problémám is hasonló ugyanis én is kopaszodom.Bár még azért annyira nem keményen.Most 21 éves vagyok.A hajvonalam a homlokom két oldalán kúszott feljebb úgy kb.4-4 cm-ert.A fejem más területein még normális mennyiségű haj van.Bár tisztában vagyok azzal hogy egy idő után végleg kopasz leszek, de attól függetlenül szeretném valahogy orvosolni a problémámat már amennyire lehet.
    Tervezem hogy nemsokára elnézek egy szakemberhez hogy megkérdezzem mi módon lehetne "gyógyítani" ezt a problémámat.
    Szeretnélek megkérdezni titeket arról hogy ki milyen gyógyszereket készítményeket használt? és milyen eredményt ért el velük. Minden érdekel!!!!
    Egyes beírásokban (pl gaborv) olyasmiket olvastam hogy egyesek a kopaszodás mértékét összefüggésbe hozzák a nőknél való érvényesüléssel.
    Kedves Gaborv. Bár nem tudom hány éves vagy, meg azt sem tudom mennyi tapasztalatod van ilyen téren, de hidd el hogy a kopaszodásnak, és a nőknél való érvényesülésnek az égvilágon semmi köze egymáshoz.
    (ezt most nem csak gaborvnak mondom hanem mindenkinek)
    Hogy egy nőnek igazán szimpatikus légy ahhoz azért kicsit több kell mint egy marék hajszál a fejed tetején.

    Várom a válaszokat hogy ki milyen gyógymódokat használt eddig? és milyen sikerrel.