nem csak nekem?
  • repi27
    #142
    Szevasztok!!Látom ,hogy nagyon sok embert érint ez a téma és gondoltam megosztom veletek az észrevételeimet!
    Kezdeném először is azzal,hogy most27 éves vagyok és 19éves korom óta elkezdtem kopaszodni ezzen igazán nem is lepödtem meg mert a faterom és a nagyfaterom is teljesen megkopaszodot a30-as évei közepén! Természetesen engem is nagyon megviselt és én is kiprobáltam minden féle drága szert,de semmilyen eredményt nem produkáltak EDDIG!!!!!!Most két hónapja elkezdtem használni a regain szeszt és láss csodát elkezdett egyre jobban nőnni a hajam olyan helyeken is ahol már vagy 4 éve egy szál haj sem volt!!!!Tudni kell hogy kb3 cm már feljebb volt a homlokom és a fórgó tájékon is alig volt néhány senyvedt hajszálam!!!Most pedig már szinte vissza húzodott a homloktájéki vonal az eredeti helyére és a fórgóm kőrül is szinte az összes hajszálam visszanőtt!!Elöször kb 3hét múlva megjelentek a kispihe hajszálak amik szép lassan elkezdtek vastagodni és egyre több kezdett visszanőni!!Most nagyon boldog vagyok mert a javulást nem is igazán vártam!!:))Csak egy próba volt a sok közül
    DE megérte!!Pedig már kezdtem teljesen belenyugodni!!,mert tudtam ,hogy örökletes meg amúgy is 2-3 mm-esen hordtam!!,mert idegesitett a mosdokagylóba belehullott a hajszálak tömkelege!:))
    Különben is a hajhullás lélektani probléma valaki könnyedén valaki nehezen tudja feldolgozni!!Mindenkiben felvetődik a kérdés miért velem történik!!,de ha van rá mód érdemes megállitani!!!Nekem már is sokkal jobb a hangulatom és a közérzetem!!