nem csak nekem?
  • cattani64
    #1365
    Na...Én is egy hajbeültetett pali vagyok, és csak remélni tudom, hogy nem felültetett..A szegedi doktor hair klinikán próbálkoztam meg a vízityúk kinézetemen változtatni, de maradtak bennem kétségek,...
    1/ Nagyon jól hangzott, hogy akciósan 750 000 ft-ba került a durván 6000 hajszál beültetése, de július végén azt láttam, hogy akció nélkül 700000 ft...Én júniusban fizettem be, így ezt érthetően nem tudom jó néven venni...
    2/Kétnapos beavatkozás volt, szinte fájdalom mentesen ...A beültetést követően minden úgy történt, ahogy azt előre elmondták: zsibbadás, bőrpír stb. A két napos beavatkozásról egyébként azt hittem, hogy elegendő lesz a Norwood V-ös hajzat teljes rendbetételéhez, de azt mondták, hogy valószínűleg egy "sűrítő műtét is kell majd...Hát, ha én egy klinika tulajdonosa vagyok, akkor valószínűleg én is arra törekednék, hogy a páciensek minél gyakrabban tegyék nálam tiszteletüket...
    3/ Bár még korai határozott véleményt nyilvánítani, nem bántam volna, ha gyakorlottabb orvosok végzik el hajbeültetést; kicsit olyan volt a benyomásom, mintha azok csinálták volna (két nap nap, két különböző dokinő), akik éppen ráértek...
    4/ Amúgy maximálisan kedvesek és jófejek voltak a klinikán, de a fentiek miatt maradtak bennem kétségek.
    U.i: Van olyan, aki szintén náluk végezettet el a beültetést? Ha van, alig várom, hogy megismerhessem a véleményét....