nem csak nekem?
  • toto1111
    #1287
    szia kovad! ma vagy holnap kuldok neked képeket privátban... 2007ben tortént a hajbeultetésem.. fogalmam sem volt elotte,hogy létezik ilyen beavatkozás:) mivel nem is foglalkoztam ezzel a témával...amikor elkezdett nagyon zawarni a kopaszodás, utánanéztem a neten ,hogy mit lehetne ellene tenni... mivel szlovákiai Magyar vagyok,ezért valami kozeli klinikát kerestem... Pozsonyban tortént a beavatkozás, az osszeg felét a mutét elott,a másik felét pedig a mutét után kellett kifizetnem.. cseh származásu orvos végezte a mutétet..gondolom hogy tobb klinikával van szerzodése és tobb helyen dolgozik... hiteles dokinak tunt...kérdezte mik az elképzeléseim.. már akkor lejjebb akartam hozatni a hajvonalam+ az oldalso háromszogek feltoltését kértem... de csak a kétoldali háromszogek lettek feltoltve(gondolom az anyagiak végett)... osszesen 570graftot helyeztek át a háromszogekre, ami nem sok, de azért mégis lett változás,bár szerintem az nemvolt 570graft így utolag..valamikor délelott kezdte kiszedni a graftokat és a beultetés pedig ebéd után tortént..estére már otthon is voltam... kuldok majd privátban képet,amint tudok,de addig is találtam egy linket, nekem is hasonlo a hajvolnalam és kb.ennyit szeretnék lejjebb hozatni,ahogy a képen van..hároszogsurítés plusz a hajvonal lejjebb hozatala én olyan 4000hajszál átultesésére gondoltam..remélem ez a mennyiség elég lesz..http://www.hajmax.hu/hajbeulteteskepek/class-3-37 esetleg ha tudsz,te is kuldhetnél képet és valami beszámolot a mutétrol...Udv