nem csak nekem?
  • kovad007
    #1265
    Mantse doki emberileg rendben van de szakmailag engem nem tudott meggyőzni.A referenciái nagyon gagyik.A honlapján korábban a strip mellett érvelt most pedig fordítva.Sokszor mondta a konz-on hogy csak ő tudja ő a legjobb csak ő csak ő stb...Persze mindenki ezt csinálja de én hanyagolom.A Profue nekem a Himghez hasonló.Szélhámosnak tartom őket.Voltam náluk is megbeszélésen.4000 hajszál 1 nap alatt...Lehetetlen!Bár nekem azt mondta a fazon hogy ezt a mennyiséget nevetve 6 óra alatt hosszú szünetekkel megcsinálják!Na itt már a beszélgetés végét vártam.(A himgnél is írtak ilyen szépeket hogy 6000 hajszál :) )A műtőt nem tudta megmutatni mert nem volt nála a kulcs.Van nekik egy "saját" technikájuk a profue :) Ez elvileg 0.6 mm -es átmérőjű körkéssel történik , ezzel max egy 1 hajszálas graftot tudna kiszedni (érdemes megnézni Sikos bácsi tanulmányát a körkésekkel kapcsolatban) ez a technika olyan mint a Himgnél a szánalmas és nevetséges SHE majd 1 évvel később már fue2 meg sima fue meg sima gépi stb...Ez mind egyet jelent nagyjából 0.8 - 1mm-es körkések lehetnek.Hogy gépi vagy manuális tökmind1.Kérdeztem még a fazont hogy implanter vagy csipeszes a beültetés erre a bemetszés eszközét valami űrtechnikájú saját találmánynak írta körül.Ez a sebészi véső.Mindenütt ugyanazt használják...
    A Hajmaxnál voltam már beültetésen.Meg voltam elégedve.Kinőtt az a mennyiség amit vállaltak.Kedves volt mindenki bármit kértem megtették.Manuálisan végzik a kivételt tehát sima körkéssel.Beültetés implanteres.reggel 8:30 körül kezdtünk és délután 18:00 körül végeztünk.Ügyes gyors doktornő volt folyamatosan csinálta így sikerült 1600 hajszálat átültetni elvileg 700 valamennyi graftból.(Ezért is vicces mikor mások egy nap alatt ennek a mennyiségnek a 2-3 szorosát ígérik.A Hairhungarynál is voltam 2éve.Ott fue2-s tehát gépi kivétel volt 0.9 es körkéssel.Reggel 9-től délután 17:00-ig.Itt a gépi kivétel miatt egy kicsit még gyorsabb volt a kivétel és a doktornő is pörgősebb volt elégedett is voltam nagyon.Itt 850 graftot sikerült kihalászni és áthelyezni.Ez olyan 1800-1900 hajszál lehetett.
    Tapasztalatbol mondom ezek a mennyiségek a maximumok 1 nap alatt aki ettöl többet ígér az a pénzedre utazik és valószínű be leszel csapva!Méghozzá nagyon!
    Üdv!