nem csak nekem?
  • Tomka23
    #1191
    Hát az a helyzet, hogy nem akarok senkit leszólni de a véleményem szerint a hajbeültetés nagyon drága és az sem 100%, hogy eredményes mint ahogy semmi sem. Mert ahol kihullott a hajad valószínű, hogy megvolt az oka és ha most máshonnan beültetsz újat az ugyanúgy kieshet, de próba cseresznye! :)
    Ha megteszed ezt a lépést ha nem én mindenképpen ajánlom neked a Viviscalt. Nekem bejött! Na meg vagy még abban a szerencsés helyzetben, hogy azt írtad ugye h kb. 3 éve hullik. Tehát még úgy néz ki, hogy a hajhagymáid ott vannak csak úgymond "alszanak" és felkel őket ébreszteni. Na erre képes a Viviscal!Mert durván 5év kell ahhoz, hogy azok a hajhagymák amik már alszanak, elsorvadjanak és azokat már tényleg semmi nem menti meg. Olvass utána van is egy honlap ahol erről több infót megtudhatsz a : hajdoktor.hu-n.
    Na meg olcsóbb is mint a hajbeültetés.
    De ha mégis arra adod a fejed akkor is ugyanúgy ajánlom mivel az új hajszálakat amiket oda raktak, erősíteni és táplálni kell és mind ezt belülről mivel a külső ápolás nem teljes!

    Ha bármi kérdésed lenne, szívesen válaszolok!
    üdv: Tomi