nem csak nekem?
  • kovad007
    #1152
    Mekkora egy béna vagy!
    Chichano műtétjét fue technikával végezték.Sikos ezt 2006 óta végzi.Mi ezen a vadonatúj te szerencsétlen?Sőt már vagy 3-4 éve csak magyarországon legalább 6 klinika végez fue hajátültetést...Akkor téged jól átbasztak:DDD
    Mind1 ez a te bajod!
    A másik szerinted mi történik ha egy nyílvános fórumon leírod hogy a kivételi körkés átmérője nálad 1mm , vagy 0.8 mm volt??? :)))Szerinted mi történne akkor???:D Istenem mint egy óvodás olyan vagy:)
    Az hogy Lefter Mantse "tapasztaltabb" Sikosnál és Thomasnál semmit nem jelent.Megpróbálom a te szinteden elmagyarázni hogy miért.Hátha megérted de kétlem...
    Amikor Sikos elkezdett a hajátültetés területén tevékenykedni az old punch teknika volt a "menő" és utána jött a strip.Előtte viszont (és itt lehetett jelen még Lefter Mantse), a kopasz terület szűkítése volt megoldható.Ez azt jelenti hogy lenyúzták az ember fején a bőrt (felülről lefelé) egész a szájáig, kint volt a szerencsétlennek az agya a koponyája mindene, ezután elkezdték nyúzni a bőrét hogy nyúljon majd a fenti kopasz résznél kivágtak belőle körbe egy vastag csíkot.Mivel megnyújtották a fejbőrt így megintcsak összeért és össze lehetett varrni.Ezzel a patkóalakú területet fentebb tudták húzni.Csökkent a kopasz terület.Próbálkoztak még fejbőrátforgatással és még több borzalmas gyomorforgató megoldásokkal ami rengeteg ember életét tette tönkre.Visszakanyarodva arra akartam rámutatni hogy Lefter Mantsenak ilyen dolgokkal lehet több tapasztalata Sikosnál És Thomasnál.Ez viszont a mai hajátültetésnél fikarcnyi előnyt sem jelent , sehogy nem kapcsolódik a mai beavatkozásokhoz.Főleg ha kizárólag a fue technikát nézzük.5-6 éve csinálja mindenki.Itthon és külföldön is, tehát nem valószínű hogy Lefter úrnak jobb eredménye lenne ma egy beavatkozás után mint mondjuk a hajmaxnak(csak egy példa volt bárkit írhattam volna). Sőt tovább megyek .Ugye a beültetés ugyanúgy zajlik strip és fue-nál is.A kivétel viszont jóval nehezebb kimerítőbb és sokkal több türelmet kíván.
    1935-be született a gádzsó tehát most 77 éves.Kötve hiszem hogy kínlódik már fue hajkinyeréssel...Na megnéztem a honlapját és pont úgy van ahogy mondtam.A mini és mikro graftokat erőlteti.Ma már ugye ilyet nem végeznek...
    Na mind1.Tájékozatlan és tudatlan vagy Bokma.Én fanszőrt űlteték a fejedre hogy teljesen úgy nézz ki mint egy pénisz.Az meg hogy mikor mire reagálsz a te dolgod, és nem kell előre bejelenteni.Nem kérdezte ugyanis senki.Na csá!