nem csak nekem?
  • kovad007
    #1148
    Továbbra is fura vagy nekem Bokma.Korábban azt mondtad hogy akivel te csináltattad a hajad az nem is Sikos és nem is Mantse.Azt mondtad van még egy ember magyarországon akinek legalább akkora a tapasztalata mint nekik vagy még nagyobb is és te majd vele csináltatod(keresd csak vissza nyúgodtan).Erre most azt mondod mantsenal voltál.Meg még azt is mondtad hogy 1400 graftot sem nagyon vállalnak már el sehol (1 napra-fue-val) mert nem lehet ennyit megcsinálni egy nap.Erre most azt mondod 2000 graftot kértél...Mind1 is egyébként, Mantset korrektnak tartom.Egyszer műtöttek valakit és beleshettem, tök jó volt:) 10cm-röl néztem a kivétel helyét meg a graftjait feldolgozás közben.Mondjuk az tetszett:)))Nekem is hasonló árat mondott Tamás 2000 graftra.Szimpatikus volt mindenben segítőkész, míg ott voltam csak rám figyelt.Távozáskor az utcáig kísért.Idén volt korrekcióm az előző helyen de jövőre lehet lesz még dolgom vele:)Tényleg Bookma nem emlékszel nálad mekkora volt a kiszedő körkés átmérője?Erre viszont nem emlékszek.Jah meghogy mivel ültettek csipesszel vagy implanterrel?
    A motoros körkést egyébként itthon már ketten is használják, nemzetközileg is most ez a legtutibb.Sőt láttam már számítógépes robot-kivételt is.Ezt nézzétek meg!
    http://www.youtube.com/watch?v=-9qfoMe_YQo&feature=g-all-
    lik&context=G2c9b17dFAAAAAAAAHAA
    Strip 50 fölött való, illetve hosszú hajúaknak.
    Még valami!Dudás Anna rohadtúl nem szép , rohadtúl nem csinos, és rohadtúl nem aranyos.Egy kis beképzelt tanonc!Ennyi