nem csak nekem?
  • bokma
    #1144
    Jó helyre mentél Chichano,csak egy kicsit többet fizettél érte mintha ide
    http://www.prohair.hu/ mentél volna.Az Acell+prp egy szinten van a fina-val?Ezt nem gondoltam volna,legalábbis a kezelés ára arra engedett következetni,hogy a hajbeültetés riválisa lehet majd ez a módszer.Szóval megleptél.
    Nekem tavasszal volt a műtét,de még mindig sok a kis palánta(1-2MM),úgyhogy én viszonylag lassan gyógyulok.Nekem ha egy kis karcolás keletkezik valahol a bőrömön,annak a nyoma akár két hónapig is látszik,úgyhogy végleges eredményt a saját hajbeültetésem kapcsán nem is várok tavasz előtt.Lassan de biztosan kihajt majd mind.

    vin:Ha csak ennyi hajszálra van szükséged,akkor jól gondold át,hogy megcsináltatod!Mert ha elkezd tovább húzódni hátra akkor folyamatosan mehetsz korrekcióra.És ha túl sűrűn kezdik el beültetni előre,akkor lehet,hogy a donorterületed korlátai miatt később középre és hátulra nem marad!A te esetedben lehet,hogy jobb döntés a várakozás.Ezt pedig egy orvos sem fogja ajánlani,hiszen nem lenne bevétele belőled.Láttam már 20 éves kölyökről olyan képeket,amin kétoldalt elől beültettek neki 1000-1500graftot,tényleg jól nézett ki utána,de mi lesz vele 5 vagy 10 év múlva ha elkezd komolyabban kopaszodni.Hátul nincs annyi graft,hogy ugyan ilyen sűrűséggel végig ültessék neki elöl és középen!