nem csak nekem?
  • kovad007
    #1094
    Szándékosan nem írtam klinikákat mert szerintem törölni fogják.Sikosnál a strip 2000 graftig 600.000ft, 2000-2400 között 800.000 effelett graftonként +200 ft.Fuenél 1500 graftig 550 ft efelett graftonként 350 ft.Így 2000 graft :1.000.000 ft.Általába ő ad 5 % engedményt, ismételet műtétnél 10 % ot.A himgnél a fue 1 euro/graft.She 1.2 euro de ez ne tévesszen meg a 2 ugyanaz.A hajmax és a fue clinicnél 1.5euro/ hajszál a bevezető ár tehát 3 euro/graft.Tehát 1.680.000 lenne az eredeti ár.Ebböl adnak 20-30% kedvezményt mindenkinek aki kéri:)Van eszük:)Abban igazad van hogy nem ugy kell odamenni hogy mennyit tudnak engedni, hanem hogy ennyi pénzem van és ennyi graftot szeretnék.Elválalják-e illetve mi a végső ajánlatuk.Valami ilyesmi ha megversenyezteteted őket valóban számíthatsz jókora engedményre.Sikosrol amugy még annyit hogy lehet hogy drága meg nem is valami kedves, de ő 20 éve csinálja ezt míg a többiek 2 éve.A hair hungaryval nem foglalkozok Én náluk voltam.Ott mindegy hogy mennyi a megbeszélt graftszám ugyanugy mindig 3 ora a hajkivétel(donorvétel).Ezzel jártam meg én is.De ugy gondolom akkor mindenkit átvertek mert mindenki beszámolt a 3 órahosszárol.Akkoriban még 1 euro/graft volt a díjuk így 1700 graftot beszéltünk meg.Hát szerintem a 700 lett meg belőle.Az egymillio forintot nem tudom honnan veszed.Én 400.000-et fizettem ki.Azt pedig hogy nem orvos csinálta nem tudtam előre.Világos volt számomra hogy Révész doki végzi majd a beavatkozást.Erre én se tudok mit mondani.Te viszont főleg ne mondj semmit, amíg nincs tapasztalatod.Tanácsokat könnyű osztogatni.Én a saját példámbol tanulva probálok segíteni másoknak hogy ők ne járjanak így.
    Ez a fájdalom meg injekcio dolog olyan hogy kiskoromba nem mertem elmenni fodrászhoz mert olló meg vágógép van a kezébe, az első után meg már alig vártam.Műtétnél ugyanez volt és ugyanez van.Aki még nem volt beavatkozáson higyje el hogy nem fáj!Nekem higyjen!!!:)
    Üdv