nem csak nekem?
  • kovad007
    #1074
    Szia Tibu!

    Ha úgy érzed hogy neked a minox használ és megkapod azt amit szerettél volna annak hidd el én tényleg örülök.Én csak azt mondtam hogy akinek férfias tipusú hajhullása van annak nem javasolnám a gyógy és hajszeszeket.
    Az embereknek a tarkóján akkora hajkészlete van hogy még 6000-10 000 hajszál átültetése után sem vehető észre a turpisság.Esetenként ettöl még jóval magasabb hajmennyiség átültetése sem annyira észrevehető.Nem beszélve arrol ha még bedobsz egy két praktikát is még te magad se veszed észre a dolgot.
    A hajklónozásrol annyit hogy ha egyszer meg is érkezik magyarországra , olyan szolgáltatás lesz amit még senki nem sem csinált(itthon legalábbis).Tehát eredmények, adatok referencia 0.Garanciát (ugyan már) senki nem fog adni!!!Az első vállalkozók a kísérleti egér szintjén lesznek.Az ő eredményeik is majd csak évek múlva jelennek meg.De ha 10 emberböl 1-nél már nem működik a dolog máris kútba lehet dobni az egészet.A klónozás lényege hogy egy testböl csinálnak egy másikat ami megörökli a donor összes! tulajdonságát az utolsó atomjáig.Tehát ha egy hajszáladbol csinálnak mondjuk 100-at beültetik ki is nő , de ha az a hajszálad eléri a 4-5 éves életciklusát és kihullik.(ez teljesen természetes.A nyugvó állapot után a hajhagymád újabb hajszálat termel).Szóval khullik és mivel a 100 klónhajszálad ugyanúgy viselkedik ők is kihullanak.Ez itt most a gond!Klónozni már rég tudnak.Hajszálat is.Ezt a dolgot egyelőre nem tudják kiküszöbölni.Ezért is nem alkalmazható.Tegyük fel azonban hogy túljutnak a problémán.Ha itthon is elkezdik alkalmazni, az említett kétségeken kételyeken kívűl olyan ára lesz a beavatkozásnak(szerintem) hogy ha a szimpla hajátültetés a gazdagok játéka akkor a hajkklónozás az olajsejkeké lesz.
    Az őssejtkezelés egy az egyben visszafogja állítani mindenki séróját az eredeti állapotba viszont ennek a költségei szerintem szintén a plafonon lesz de ami még rosszabb szerintem ez a mi életünkben már nem lesz elérhető.Bár Sikos Géza szerint nincs ez már olyan messze...Dehát tedd fel magadnak a kérdést!Pl. te hány éves leszel már akkor???20-30 évesen számít ez a dolog vagy 50-60 évesen.Én 24 vagyok de azt gondolom már el vagyok csúszva az idővel.Legdurvább mikor 15-18 éves lányok csajok csókolommal köszönnek(tek).Én azt tudom nem várok egy percet sem tovább mint amennyit muszály.8 hónapja volt műtétem letelik az 1 év pucolok vissza és a fórgó és a fejtető közepe közötti rész feléig már véglegesen kész lesz a séróm.Ejj!Alig várom már!
    Szeretném tisztázni hogy amiket leírtam kizárólag az én véleményem!!!
    Senkit sem akarok befolyásolni.Kizárólag tapasztalat, jótanács!Mindenkinek a maga baja a legnagyobb!Üdv mindenkinek kitartás és sok sikert!De soha ne nyugodjatok bele!!!Az a legegyszerűbb és a legrosszabb!
    Üdv:Adam