nem csak nekem?
  • kovad007
    #1072
    Sziasztok!

    Útálni fogtok azért amit mondok de szeretném ha mindenki tisztán látna.Elösször is magamrol annyit hogy 17 évesen vettem észre hogy férfias tipusú hajhullásom van.Az a pillanat ahogy szembesültem vele felért egy tolószékkel.Végigjártam én is a szamárlétrát.Kivetettem a mandulám elmentem hajgyógyászhoz onnan fogászat.Ezek az első lépések.Utánna jött a forcapil, majd a finasterid tartalmú prosztata gyógyszer.Ez elég macerás hosszabb távon.Fateromat is vinni kellett az urulógushoz hogy az ő nevére írják ki (fiatal korúnak nem lehet szedni ilyet).Ez törvénytelen + az a pár ezer forint amit az orvos elvár hálapénzként ,+ amíg kiváltod a gyógyszert és ez csak 1-2 havi adag tehát hosszú távon borzalmas kínlódással és költségekkel jár nem beszélve arrol hogy mindennap szedni kell , bizonyos esetekben impotenciát okoz , ha gyereket szeretnél a fogantatás előtti közösülést megelőző fél évben (azt hiszem) nem szedheted amíg a szervezetedböl ki nem ürül , mert különben a leendő gyermeked egészségét veszélyeszteteted , partnered pedig örökre medő lehet ettöl a szertöl.Másik dolog ha abbahagyod a szer szedését a kopaszodás utoléri önmagát tehát mintha soha nem is szedtél volna semmit rohamosan leépül a hajad ezzel párhuzamosan rengeteg pénz és energia vész el.Ez a rengeteg sampon hajhab krém gyógyszer hajszesz és csuda tudja még mi , semmit sem érnek sajnos.Ne haragudjatok rám hogy ezt mondom de én is végigjártam ezeket.Ezek a termékek eladása valakinek borzasztó nagy profit.Abba a hibába estem én is hogy tul sokat vártam ezektöl a szerektöl és a végén nagyot csalódtam jobb lett volna bele se vágni.Legalábbis akinek férfias tipusú hajhullása van annak azt mondom hagyja a csudába ezt a sok hülyeséget.De nem ennyire egyszerű ez a dolog.Kerek egy éve rengeteg lemondás árán bele tudtam vágni egy kissebb volumenű hajátültetésbe.700-800 graft olyan 1500 hajszálat ültettek át.Reklámnak most nem lennék jó mert belevágtam kb Norwood3-al 1 év alatt pedig annyira begyorsult a hajhullásom hogy most olyan Norwood 5 ös vagyok.De amit átültettek előre az mind az utolsó szálig ott is van.Újra van hajvonalam.A fejem már nem egy homlokbol áll végre.Idén megyek ujabb beavatkozásra.Ez már egy joval nagyobb téma lesz .3-4 napos beavatkozás.Alig várom.Az arcom már most megváltozott.És ez már végleges haj, sohasem hullik ki nem kell semmilyen gyógyszert szedni örökre ott marad.Amennyi pénzt a gyógyszerekre elköltesz szerintem tegyétek inkább félre és gyűjtsétek össze.Aki azt mondja hogy én biztos milliomos vagyok annak az a válaszom hogy nettó 75-öt keresek 3 műszakba.Csak el kell dönteni hogy mi mennyire fontos.Persze a hajátültetésnek is megvannak a korlátjai.Pl a hajsűrűséged sosem lesz olyan mint volt.De ez nem is baj.Sőtt sok esetben még jobban is néz ki egy 70-90 hajszál/négyzetcentiméter mint egy 180 200as.Szándékosan nem mondok klnikákat.Ez nem egy reklám.Ez egy vélemény volt.Akit érdekel keressen meg és mondok sokkal több dolgot is hogy mire kell vigyázni.Pl engem is átvertek a mennyiséggel.Nagyon oda kell figyelni.Akit elkeserítettem attol elnézést kérek de sajnos előbb utóbb mindenkinek szembe kell nézni ezzel a dologgal.Ésszerű megoldás csak a műtét!Ha ügyes vagy nem is kerül annyira sokba!+info az e-mailomon
    [email protected]