Adobe After Effects
  • berlinboy6329
    #3405
    Igen az addig oké,amíg képen van..Én is PS-ben csináltam egy tesztet..összeraktam a képet ahogy kell,aztán próbaként leteszteltem Ae-ban trackelve...

    csak itt az a baj,hogy:

    -Mivel a kamera közeledik az átalakított táj felé,ahogy közeledik,úgy lesz egyre nagyobb,Ps-ben meg amit átméretezel az örökérvényű...Tehát minőségromlás...

    -A kép a kameraszélein meg közepén máshogy mozog,ezért fura hatást kelt,ahogy egyre előrébb megyek (mert nem csak előre mozog de enyhén jobbra is fordul közben)

    -A kép lehet hogy tökéletesen illik PS-ben az adott felületre,mert megegyeznek a szögei,de akkor is csak egy kép marad..Egy egyenes lap...Nekem viszont a talajjal egyszögben lévő kép kellene,ha megfelelő végeredményt akarok,mert amúgy olyan,mintha a legtávolabbi pont is ugyanolyan távolságba lenne,mint a legközelebbi...

    -trackeléskor a képet átteszi a trackelt pontba..ami messzebb van,mint az eredeti,ezért összemegy a kép..Ha elnagítom akkor 1)minőségromlás 2)A puha brush a széleken rohadtul meg fog látszani és minden egyéb ilyen szél sokkal nagyobb lesz és sokkal töb mindent fed fel az alatta lévő képből..

    Úgyhogy fogalmam sincs hogy kellene...

    Tutor nincs róla....Én azo gondolkoztam,Hogy csinálok vagy 3-5 képet,és vanishing pointjait kimentem az átalakított cuccoknak és azt trackelem rá...


    De ahhoz tökéletesen meg kellene csinálni az összes képet PS-ben,hogy ne látszon,mikor a kicsi,közepes,nagy átalakításokat egymásba teszem.

    Így ki tudom javítani a nagyításbl adódó minőségromlást mikor közeledik,és a máshogy mozgó széleket is..

    De ott van még mindig a távolság miatti felskálázás és hogy a képek mégsem illenek majd össze.