Te mit szedsz?
  • Büdös Bohóc
    #166
    C-vitaminnt, de nem rendszeresen, 3-4 napig, vagy 1-2 hétig, pár nap pihenő, folytatás.

    De amúgy nem szeretek szedni én se semmit.

    Legutóbb a (szokás szerint igazából helyettesítő) háziorvos kúrta fel az agyam. Bementem a fosós vírussal, hogy kérnék táppízt aznapra, mert nem tudok tuti dolgozni és hétvégén meg kipihenem. Aztán faggatott, hogy miket szedtem be, mondom á nincs otthon semmi most épp, ami jó lett volna. Ok aztán volt-e láz. Igen, volt 38.5, de lázcsillapítóval várni akartam míg lemegy. Oszt még ő kezdett el kiakadni, hogy fú hát ha láz van azt azonnal le kell vinni. Hát meg mi a faszom, VÍRUSOS bélgecit kaptam el, nehogy már az egyedüli lehetséges immunválaszt lecsillapítsam, hogy még tovább kelljen majd feküdni! Normális? Nem arra van a láz, hogy kiirtsa a bacikat és vírusokat? Majd ha nem megy le órákon át, akkor ok beveszek, de 3-4 óra alatt kiizzadtam. Ja meg persze összesen nem volt 1 nap nálam ez az egész, más meg szenvedett 3-4 napot is, mert szedte a kis buzi gyógyszereit... Ja meg mellékesen normaflore is volt otthon, ami ilyen bélrendbetevő, de mivel nagyjából ok lett a gyomrom, ezért gondoltam még nem veszek be. Aztán azt is mondja, hogy ménem vettem be...