Depresszió
  • Hajnalcat
    #588
    Megnéztem a mai Megawattot és láttam a Depresszió új videóklippjét és a Road új videóklippjét is. Már csak azért is érdemes megismernem mindkét együttes új lemezét, mert mindkettő fellép a szeptember 23-ai metál fesztiválon nálunk. Vélemény: A Depresszió új videóklippje A mi forradalmunk nagyon tetszetős lett. :) Főleg a zenéjükbe csempészett kisebb zongorabejátszások tetszenek (ha jól hallottam, hogy zongora volt). Végre egy kis újítás is, ezzel talán még jobb lett az eddigi számoknál. Szóval már alig várom, hogy a többi számukat is hallhassam az új albumról.
    A Roadtól most hallottam életem során előszőr számot. A gitáros fickónak érdekes hajformája van. :D Amúgy a Ne mondd számuk egy az egyben Depresszió koppintás, már bocsánat a Road rajongóktól, de tényleg. Amúgy jó, tetszik, csak hát nincs egyéni stílusuk, mert átvették a Depreszió-ét. Azért biztos hogy jó a többi számuk is, csak én úgy vélekedek ezekről a dolgokról, hogy minden együttesnek saját egyéni stílust kéne kialakítani, nem pedig a másikat lekoppittani.