765
Depresszió
  • GPx8
    #605
    Gondolod, hogy az együttes tehet a gyártási hibákról...?
    Amiről tehet az együttes: pl. ha szarul zenélnek. Élőben megközelítőleg sem szólnak úgy a számok, mint a lemezen. Na akkor reklamálhatsz, hogy átbasztak, mert stúdió bűvészkedés az egész, az együttes meg szar. De itt nem erről van szó, ügye?
  • Scholes18
    #604
    alap hogy visszaküldöm csak bosszant!
  • GPx8
    #603
    Ennyire nem lehetsz lúzer, wazze! Vidd vissza a DVD-t és cseréltesd ki! Valószínűleg gyártási hibás. Megnyugtatlak, nagyon sok ember megvette és semmi baja vele.
  • Scholes18
    #602
    Bazmeg! Megrendeltem a Depresszió 5 éves szülinapi dvd-jét és egy NAGY FOS!!!
    se az asztali dvd, se a gépbe nem jácca le belőle egy csomó dolgot vmilyen hiba miatt! milyen ótvar szart adnak má 4000 forintért?!
    eddig tartott hogy eredetibe veszem a depi cuccokat!
    Most pedig LETÖLTÖM az ébredés útjánt többet ezt a hibát nem követem el!
  • tigeroo
    #601
    és most hova szarjak? :P

    ez a "reklám" része az egésznek..
  • Hajnalcat
    #600
    És, annak miköze van ahhoz, hogy a stílusuk hasonló-e vagy sem? Ugyanúgy felfedezhet mondjuk egy Audioslave (grunge) egy Katatoniát (gothic). Csak példaként hoztam fel két különböző stílusú rockkot.
  • kukac7
    #599
    mar bocs, de a tcs fedezte fel a depit, a depi meg a road-ot.
    allitolag. :)
  • rezsofiz
    #598
    a hangzás full megváltozott sztem. eleve az hogy más stúdióban vették fel..
  • dunga
    #597
    Hmm...
    Láttam már párszor zeneszoveg.hu-n, h van egy-két cím, amivel még nem találkoztam.
    Pl.:
    Diend
    Fulladt erotika
    Szving
    Vki tud ezekről valamit?
  • dunga
    #596
    Így újra meghallgatva sztem tele van klisékkel az album, maradt az egy életen át hangzás nagyjából csak kis változás van. Ma bementem itt Cegléden a 'Music Center' cd boltba, jövő péntekre hozzák, és le kellett tenni 2000-et 'foglálónak'. Remélem kapok vissza majd belőle.
    Yahm és a Még1x maxin jobban szólt a Még1x.
  • tigeroo
    #595
    nah meghallgattam az albumot (az újratöltésből van kicsi hátra, mind1)

    még él, mindíg ittvan mindkét énem, széttép és egyben is tart amíg élek: az egyik felem azt érzi hogy ez egy nagyon jó album, fasza hangzás, jókis zúzás..
    a másik felem pedig hogy ezt már halottam valahol ..a szövegben már nem tudnak újat mutatni...sokat akarnak mondani , de valahogy elvész az egész...
    meg aztis unám már hogy szinte minden számban van egy rész ami úgylátszik alap a depi számokban: pl. tagadás végén a nemakarom azt szeretni vagy 50x, és NEEEEEM, én NEEEEM meg a Még1x-nél a nemhiszem el...nemhiszem el...még1x NEEEEEM


    szóval a depi az depi, az igazság pedig az hogy az amíg tart magasra tette a mércét anno...
  • tigeroo
    #594
    hmm, most hallgatom az albumot (track 7)...
    a szöveggel szerintem oltári nagy gondok vannak :| vagy legalábbis a rímeléssel :D

    a régi depi volt a legjobb , tiszta erőből(!!), amíg tart

    aztán átcsúszott divatzenébe az egész..a zene jó, csak a ...
  • Dying Soul
    #593
    Köszi, hátha sikerül. :D
    Nem vagyok akkora blekkes, sőt. Majd tíz év múlva.
    Amúgy pedig láttam velük egy interjút, gondoltam benézek ide, itt mi a vélemény. :)
  • Hajnalcat
    #592
    Bocsánat, hogy ennyire durván fejeztem ki magam, de már megszokhattad.
  • Hajnalcat
    #591
    Már megbocsáss, de a Tankcsapdá-nak és a Depresszió-nak teljesen más stílusa van. Szóval innentől lényegtelen a feltételezésed.
  • kukac7
    #590
    jaja.
    depi a tcs-tol lopott, a road meg a depitol.
    aha. :D
  • dunga
    #589
    Nemtok sokat, de megpróbálok:P

    Yahm amugyan meg 'blekkerként' depresszió topicba írsz? Ez összefér?
  • Hajnalcat
    #588
    Megnéztem a mai Megawattot és láttam a Depresszió új videóklippjét és a Road új videóklippjét is. Már csak azért is érdemes megismernem mindkét együttes új lemezét, mert mindkettő fellép a szeptember 23-ai metál fesztiválon nálunk. Vélemény: A Depresszió új videóklippje A mi forradalmunk nagyon tetszetős lett. :) Főleg a zenéjükbe csempészett kisebb zongorabejátszások tetszenek (ha jól hallottam, hogy zongora volt). Végre egy kis újítás is, ezzel talán még jobb lett az eddigi számoknál. Szóval már alig várom, hogy a többi számukat is hallhassam az új albumról.
    A Roadtól most hallottam életem során előszőr számot. A gitáros fickónak érdekes hajformája van. :D Amúgy a Ne mondd számuk egy az egyben Depresszió koppintás, már bocsánat a Road rajongóktól, de tényleg. Amúgy jó, tetszik, csak hát nincs egyéni stílusuk, mert átvették a Depreszió-ét. Azért biztos hogy jó a többi számuk is, csak én úgy vélekedek ezekről a dolgokról, hogy minden együttesnek saját egyéni stílust kéne kialakítani, nem pedig a másikat lekoppittani.
  • Hajnalcat
    #587
    "persze, en sokoldalu vagyok. :D"

    Jó tudni. :)
  • Dying Soul
    #586
    Szólhatnál az érdekemben. :D
    2000 postaköltséggel, simán megveszem.
    Én írtam neki emailt kuolevasielu kukac gmail címmel.
  • Dying Soul
    #585
    Kicsit sokallom az új albumért a 2200 + postaköltséget :P
    Ha kicsit olcsóbb lenne, simán rendelnék, most inkább átgondolom. :D
  • dunga
    #584
    egyszemélyes ug black
    öcsém haverjának project-je, ő énekel még sudden death-ben is
  • Dying Soul
    #583
    dunga, ez bejövős, nyers, dallamos. :)
  • Dying Soul
    #582
    Első két album még okés. Egyébként az In Flames új számaiban is a tinivilág tükröződik. :)

    x569 dunga: nem ismerem őket, rájuk keresek.
  • rezsofiz
    #581
    nem értem pontosan mire írod hogy tiniknek szól, ha írsz példákat és kielemzed azt megköszönöm.
  • kukac7
    #580
    persze, en sokoldalu vagyok. :D

    #566: a depi nagy banda?
    hol?
    esetleg kicsiny hazankban. :)

    #567: nagyon sajnallak, pedig az ev egyik legjobb albuma szvsz.

    #568: kepzeld, en mar vasarnap ota hallgatom.
    a zene az jo, de a szoveg... meg mindig azt mondom, hogy tiniknek valo.
    persze a depi jol csinalja azt, amit csinal: minel tobb lovet kisajtolni a fiatalokbol.
    erre jo pelda az olcso album ara is.
    en boritekolom nekik az arany vagy platina albumot.
    elvegre szart csinal, de azt jol. :)
    metal karacsonyon meglatjuk mit alkotnak.
  • Hajnalcat
    #579
    Kukac szövegíró és zeneszerző? Loál. :D Ez új nekem. Erről az oldaláról még nem ismerem. De ha Ő írja...biztos így van. :DD
  • dunga
    #578
    nahm lányeg, h mocskos yo lett az album
    [#Rock_on]
  • dunga
    #577
    de ő a bithumen-t kérdezte
  • GPx8
    #576
    Bitumen az, amibe beleb*sszák az ilyen hülyegyerekek fejét!
  • sufnituning
    #575
    Én is nagy Depis vagyok! Tegnap jelent meg az album, de már este megvolt! :D
    Amúgy istentelenül jó lett!!!!!!!!!!!!

    Letölteni: bithumen vagy majomparádé(én innen szedtem, de ide nem egyszerű bejutni!)
  • dunga
    #574
    pont most yött le nekem első szám megy

    remélem yo kis album lesz, hétvégén meg is veszem erkóban
  • menzaboy
    #573
    bocs de mi az a bithumen ?
    ja és nem mérgezem magamat ilyenekel hogy cigi
    én szivarozni szoktam:D
  • tigeroo
    #572
    bithumenen tuti van :l

    vagy 1 napig nem szísz cigit /nem iszol stb és megveszed
  • menzaboy
    #571
    áááááááááá kövezzetek meg el írtam az album címet (Az Ébredés Útján) na most jó:)
  • menzaboy
    #570
    helló mindenkinek fanatikus Depressziós vagyok:) és az lenne a kérdésem hogy honnan lehet letölteni (Az Ébredés Útja) címü albumot ha valaki tudna adni egy linket vagy nem is tom bármi jó csak valami megoldás legyen
  • dunga
    #569
    Aetherius Obscuritas-ról vélemény?
  • rezsofiz
    #568
    teljesen pártatlan vagyok egyébként, ha szar lenne a lemez akkor az lenne róla a véleményem hogy szar. ha szar lenne akkor nem hallgattam meg volna tegnap óta 10szer az albumot.
    ha pedig szövegíró vagy akkor te is tudod hogy nehéz eredeti szöveget írni.
  • Dying Soul
    #567
    Nem szállok bele a vitába, mert magyar vonalon csak a folk és a black underground bandákat hallgatom, nem értek a Depresszióhoz, de az új In Flames is szar. :)
  • Scholes18
    #566
    a depi is nagy banda.