szurkolás, ultrák, hoolok, 3.félidő



  • isi
    #933
    hálistennek sose nyúltok eszköz után egyébként most 1 ember miatt táborokat elitélni nem lehet, bár mikor a dió tábor az M3ason taliztunk velük midegyiknél vagy öv vagy üveg és egyiknél persze gázpisztoly nem is volt rest használni de mind1.. aki tud róla, ez pont azon a mi kis kaposvári turnénkon történt. Őszintén szólva vártam hogy a loki tábor az igéretéhez híven mikor most mentünk hozzátok felhívja vmelyik tagunkat hogy csapókertnél várunk. Szerintem lett volna jó pár jelentkező a vészfék meghúzására, de semmi. akkor gondoltam majd a vársoba.. semmi, akkor gondoltam meccs után, erre csak pár pózer majomkodott a főnix előtt.. csalódás volt a túra és sajnos évről évre rosszabb pedig régebben mindig ennek éltem :) Egyébként tényleg kicserélődött a tábor.. voltam Debrecenbe vasárnap ott aludtam a csajomnál meg pár nyíregyi haverommal iszogattunk, na de az a lényeg hogy olyan nyeszlett 15 éveseken volt ULTRAS feliratú kabát hogy én szégyeltem magamat, és piros fehér felvarrású volt, ami viszont pozitív hogy jó pár kis srácnál láttam loki-s sálat(legalább szeretik a magyar focit). Gondoltam majd kinövik ezt a loki sálas dolgot :)