• Lammer
    #29962
    arrol a marginalis retegrol beszelsz akik mar eleve egy vekony retegen belul is vekony reteget kepviselnek? nem minden online jatekos sikeres eloben vica-versa es a poker jellegebol kiindulva mar eleve vekony az a reteg aki igazan sikeres akar live akar online ;) ja, elofordul (es konteobol kiindulva meg ezekbol is levonjuk azokat akik terem altal szoponzoraltak... haaat)

    plu: nem kell nagyon konteo hivonek lenned... szemely szerint gyulolom a konteos hulyesegeket, csak mi is eljatszottunk a gondolattal, mint lenntebb is irtam... en amig nem serultem le-lejarogattam uniba cashezni... (gipszben hova mesz? :) ) azert az is erdekes, hogy 100-100on tudok plusszozni eleg decensen hosszu tavon (meg kis MTTken tudok 20% ITMet produkalni es meg tudom nyerni tenyleg hosszu tavon a 80%-os kezdo feszuleseket) es nincs (kis tulzassal, sarkitva) minden leosztasban flash-full, meg sor-flush utkozes es akkor befizetek ujonckent es ugy levag az rng, hogy orom nezni ... nem eloszor (lenntebb irtam)... akkor hajlanek arra, hogy en bizony maradnek live player, finoman fogalmazva :))
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.02.03. 23:09:05