• Lammer
    #29941
    nekem hugom es parja is pokerosztok voltak, raadasul hugom jo jatekosoknak szamit magyar alacsony live MTT szinten... parja meg online nyomja regkent micro cash PLO szinten es kis teten (par dollar) MTTzik 20%-os ITMel es 95.6%-os ratinggel officialpokerrating szeirnt :) szoval na nem fish(ek)...

    eleg sokat beszelgettunk errol a csalik a terem meg nem csalik teman... nekem az az elmeletem, hogy igaz, hogy megkapja a raket a terem, de hogy ha nem ad az rng "kedvezmenyt" a regeknek, akkor ido utan elvesztheti a terem a regeket, nem? a fishek ugy is fizetnek be es fognak is :)

    toltunk is ket befizetos tesztet (2*10 dodo micro cash)... fent emlitett jatekos aki a sajat accjan eleg jo statisztikakkal rendelkezik (hozzam kepest) atadtam neki az accomat (fujjj igen :)

    tobb mint egy hetig szenvedett es ugy adta vissza az accot, hogy "wtf" :) el is vesztette szepen... igaz csinalt nekem egy silvert nullarol... en meg letoroltem tenyleg veglegesen az egesz szart ugy ahogy van... :)

    amugy mar livera sincs kedvem menni (foleg most rehab statuszban vagyok a mutott, ketoldali bokatoresemmel, nem lehet sokaig logatni labamat)