• precision
    #29877
    hát, nem tudom... lehet magasabb téteken ahol te játszol, ott máshogy adja, de itt lent ahol az aljanép játszik a micro limiteken sajnos ez van...
    már előre "félek" allin menni párokkal mert tudom, hogy valami lófaszjóska megadja az Ax -el és lemákol... most pl a micro millions -on KK -ra emeltem buttonon, UTG1 -en pedig visszaemelt, allin, call, és A3 -ja volt, még csak suited sem volt, és természetesen már a flopon ott figyelt az A... ahogy az előző körök többségében ott volt az ász... szóval én elhiszem, hogy a holdem managered mást mond, de egyszer nézz be micro limitre, játssz le párszáz handet és meglátod... :) a chaten folyamatosak a "f*cking ACES" and "aces everywhere" kommentek... semmi mást nem tudnak csak Ax -re tolni az allint és jóval többször jön be nekik mint nem :) komolyan mondom nem tudom megszámolni hogy hányszor vert már le az Ax -es vérpistike az oldalon ultrafos játékkal

    most pl a micromillions versenyen játszottam 90 hand -et, striguláztam ismét :) 50 ment végig riverig, abból 39ben volt A, a maradék 40 handből 10ből nem volt flop, a maradék 30 leosztásból 12szer mentünk turn -ig, abból 5x volt A, és 18szor csak flopig ott pedig 10 A

    szóval, ennyi. holdem manager ide vagy oda. én cash outolok.