mit csináljak hogy ne legyek az?
  • hykao #91
    Bennem biztos nem szül gyűlöletet, mint ahogy említettem, tőlem lehet minél több homokos, annál több csaj marad parlagon... :)
    Csak a dolog körüli hírverés már kezd unalmassá válni, bár néha jót röhögök ezeken a Balázs show szerű műsorokon...

    Amúgy meg én úgy olvastam, láttam (dok.filmekben), hogy a veleszületett homoszexualitás valamilyen génhiba következménye (tehát nem normál...), a később kialakult pedig pszichés elváltozás (tehát ez sem normál...).
    Egyébiránt a homokosk nagyrésze is úgy nyilatkozik a dologról, hogy ez nem normális állapot (a szó minden pejoratívitás nélküli értelmében).
    Nem tudom, hogy mennyi homoszexuális emberrel találkoztál életedben, vagy, hogy te az vagy-e, de én - attól függetlenül, hogy abszolút hetero beállítottságú vagyok - nagyon sok - és különböző korú - homoszexuális embert (túlnyomó részt férfiakat!) ismerek közelebbről is.
    A velük - a témáról - való beszélgetésekből is számomra a fentebb említettek támasztódtak alá.
    A legtöbb esetben valamilyen fiatalabbkori esemény, vagy események sorozata volt a legfőbb kiváltó ok, a hajlam mellett, de akadt olyan is, aki amióta az eszét tudja tisztában van magával e téren.

    Hozzátenném, hogy nem biszexuális emberekről beszélek, mert az megint más tészta...