39907001nz.jpg
  • dronkZero
    #1211
    Uh, komolyan, ekkora szart régen láttam. Még mindig a hatása alatt vagyok... Gyorsan írok, holnap már nem állnék neki.

    Amellett még el tudok menni, hogy ha egy filmben van valami elbaszott koncepció, ami nem valós, de amihez tartják magukat.
    Ott dobom el az agyam, amikor a sztori totál teljesen IDIÓTA, következetlen, saját magának ellentmondó.

    1. Hogy az ördög véreres farkába nem tűnik fel senkinek (még saját magának sem!), hogy egy ember nem 100 kiló, hanem vagy hatszor annyi?
    2. Mi a jó édes anyukájukért nem használták Skynet ostrománál a gépkikapcsoló jelet? A fél film arról (is) szólt, hogy kiderítsék, hogy működik-e a jel. Kiderült, hogy igen. Ennek úgy megörültek, hogy többet nem használták.
    3. A film elején Connor helikoptere leesik az égről az atombomba elektromágneses impulzusától, a végén meg nem. Széééép munka.
    4. Mi értelme van egy két és fél méter magas, ember alakú robotnak? "Beszivárgó" egységnek nem alkalmas, harcra meg bármi más jobb. Eddig a T-600-asok ember méretű, gumibőrű cuccok voltak, mi a jókurvaannyukért kellett elbaszniuk? Nem elég nekik, hogy a saját filmjüket tönkrebaszták, az egész jövőbeni frencsájz közepébe is bele kellett fosni?

    Komolyan mondom, nagyon-nagyon régen láttam ennél szarabb filmet. Mintha retardáltak írták volna a sztorit.
    Vagy retardáltakNAK...