• gabo91
    #1440
    Na hát pl. mész látsz egy dealert akkor verd meg, lesz pár ezred emg kb 50-60 g van mindegyiknél, amikor már érdemes furikázni akkor mész eaűladni, (nyomsz egy tabot és nem a busineszre mész hanem az also vagy középső nemtom pontosan akkor választasz városzt és ottvanak a boltok itt tudsz veni risztot meg védöket hozá meg javitani is elhet de látod a drog árfolyamát, álltalában a diszkobárban tudod jol elnyomni a elgjobb áron) (nevét nemtom aszem babilon, most nincs fent game és már két hete nemjácotam vele) ott ien 120-108 $ egy gramm na igy lesz péz aztán, ha veszel dolgokat akkor ahol tudsz sofört veni, meg ott snikeperes csaj meg egy másik az asaint is, na öket vedd meg igy ha beméz od hogy tab és busines akkor a három küldetés szöveg alatt lesz egy kocsi egy kés és egy ököl, azokra rámászva tudsz dolgozni a három iletövel, ami pézt velük keresel azt tony kapja meg, és a drogot is. az asanin a legjobb nemnehéz és jolfizet 100.000 körül van egy küldetés de a sniperes is jol fizet, meg van a soförködés is(vele keveset mentem)
    És ugyebár ugyvan ohgy megvan egy városban az öszes üzlet akkor jöhet a storehouse, és lesz ott anyag amit terithetsz... na én a helyedben aztcsinálnám hogy nem osztanám ki még hanem legyen meg a kétváros igy lesz két storehoused és bemész egyiknél a zöld körbe (vilog a térképen a nagy M ha van ott kokain és teritheted) bemész választasz kocsit mész a csomagokért majd irány a bank, de ha meghagyod az elsö városét akkor már a második városban lévő boltjaidhoz is mehetsz, tehát sokal több léd lesz ugy... na meg ugye lehet majd szépen kokaint venni elrepüsz nyomkodod a kört (általában mindig elba*szon én) azán veszel 5kg ot csonakal beviszed storehouseba és ujra mehetsz teritne lesz péz...
    És egy fontos dolog! Ne legyen nálad sok péz kp ban mert elkapnak vagy meghalsz elveszik inkább bankba legyen, és ha van pézed hagyad nemkell elkölteni, mert veszel egy boltot akkor támadják, és a javitás sok péz, szoval hagyad majd ha megtudod veni mindet(egy vársoban) akkor vedd, adig magában ugyse lenne jo semire se...