1763
  • Dexantreal
    #1443
    Milyen térképről? Az egész térképről, vagy csak a körözési részről, mikor kiírja, hogy lost the cops? Amúgy megcsináltam Felix üzleteiből pár Large suppliert (nem tudom jól írtam-e :S) és most kb. 350 000 dolcsi van a bankba. Ja és visszamentem Little Havanna-ba, ami már Tonyé, s azt vettem észre, hogy így sokkal könnyebb küldiket csinálni. Belvárosban mindig hamar elkapnak és nem ad annyira jól lóvét.
  • gabo91
    #1442
    Szivesen.
    És nemtudom voltál e már egy másik térképen., ha nem akkor érdemes elmenni, (térképböl hajoz ki) ott nincsenek zsaruk, öldökölj és kapod a lovét :) ott is válalhatsz melokat, meg autoversenyeket
  • Dexantreal
    #1441
    Péz.... Amúgy, ja, a nagyját én is tudom, csak a pénz keresés rejtelmét nem, pl azon elcsodálkoztam, hogy egy dealernél ennyi drogocska is megbújhat. A Henchman vagy mi, akiket a boltba vehetek, azok jók is picit, meg nem is. Eddig mindig hamar elhullottak, ha támadták a boltot, a storehouseból még csak egy van, s mikor mentem, bakker sokszor elkaptak a zsaruk és kész ehh. Na, de majd igyekszem és igen, Babylon klub egyébként a neve, amiről beszéltél. Thanks a választ!
  • gabo91
    #1440
    Na hát pl. mész látsz egy dealert akkor verd meg, lesz pár ezred emg kb 50-60 g van mindegyiknél, amikor már érdemes furikázni akkor mész eaűladni, (nyomsz egy tabot és nem a busineszre mész hanem az also vagy középső nemtom pontosan akkor választasz városzt és ottvanak a boltok itt tudsz veni risztot meg védöket hozá meg javitani is elhet de látod a drog árfolyamát, álltalában a diszkobárban tudod jol elnyomni a elgjobb áron) (nevét nemtom aszem babilon, most nincs fent game és már két hete nemjácotam vele) ott ien 120-108 $ egy gramm na igy lesz péz aztán, ha veszel dolgokat akkor ahol tudsz sofört veni, meg ott snikeperes csaj meg egy másik az asaint is, na öket vedd meg igy ha beméz od hogy tab és busines akkor a három küldetés szöveg alatt lesz egy kocsi egy kés és egy ököl, azokra rámászva tudsz dolgozni a három iletövel, ami pézt velük keresel azt tony kapja meg, és a drogot is. az asanin a legjobb nemnehéz és jolfizet 100.000 körül van egy küldetés de a sniperes is jol fizet, meg van a soförködés is(vele keveset mentem)
    És ugyebár ugyvan ohgy megvan egy városban az öszes üzlet akkor jöhet a storehouse, és lesz ott anyag amit terithetsz... na én a helyedben aztcsinálnám hogy nem osztanám ki még hanem legyen meg a kétváros igy lesz két storehoused és bemész egyiknél a zöld körbe (vilog a térképen a nagy M ha van ott kokain és teritheted) bemész választasz kocsit mész a csomagokért majd irány a bank, de ha meghagyod az elsö városét akkor már a második városban lévő boltjaidhoz is mehetsz, tehát sokal több léd lesz ugy... na meg ugye lehet majd szépen kokaint venni elrepüsz nyomkodod a kört (általában mindig elba*szon én) azán veszel 5kg ot csonakal beviszed storehouseba és ujra mehetsz teritne lesz péz...
    És egy fontos dolog! Ne legyen nálad sok péz kp ban mert elkapnak vagy meghalsz elveszik inkább bankba legyen, és ha van pézed hagyad nemkell elkölteni, mert veszel egy boltot akkor támadják, és a javitás sok péz, szoval hagyad majd ha megtudod veni mindet(egy vársoban) akkor vedd, adig magában ugyse lenne jo semire se...
  • Dexantreal
    #1439
    Nem tudom, nem fog tetszeni, de eddig csak 12 000 volt, meg ilyen olcsó áron. 14% van meg a játékból. Amúgy pl. te is adhatnál pénz gyűjtésre tippet.
  • pubiloál
    #1438
    Hát nekem most 85 millióm van... amúgy ha sokallsz 80.000-t egy boltért, akkor mit fogsz szólni a 14 milkásokhoz??
  • Dexantreal
    #1437
    Áááá, looool, siikeeerrüüüülllllttttt!!!! Azt hittem csomó ideig fogok szarakodni vele, de du-tán beléptem a jtáékba, lődözgettem a muksókat és egyszer csak lekaptam a kalaposat. Azóta megvettem U-Gin Shotgun Bar-t is, de kihitte volna, hogy 80 000 dolcsi? Pffff. Na, mindegy, most van kábé Tonynak a belvárosi bankban 27- 30 000 dolcsija és kezdhetem előről a pénz gyűjtést, mert 250 000-ig elmentem, de utána vettem mindenféle boltot és lecsökkent a pénz.
    Neked hogy lett sok lóvéd? Gyűjtögettél, vagy mentél küldiről küldire és úgy mond egyik napról a másikra éltél? Tehát mindig scak az azutáni küldire gyűjtöttél pénzt, hogy meglegyen pl a zegyik bolt, vagy felhalmoztál nagyobb összeget? :S Én utóbbit akarom, mert szeretnék limót is, azért mentem el 250 000-ig, sőt talán az már 300 000 is volt, csak en mvolt pörgés, ezért vettem a boltokat és most nincs semmi lóvéja Tonynak szinte.
  • gabo91
    #1436
    Aha atom egy csaj, kár hogy nem élő személy...
    (részletesebben is megcsinálhatták volna :) )
    igen a Q és Z lenne elvileg, de hát a Z-t van hogy keveri a játék az Y al nálam igy Y volt nem Z...
    ha nemcsinál rá semmitse akkor megy a beálitásokba azt lesed meg
    számomra az volt idegesitö hogy csomoszor elkezdett magátol mozogni tony és forgolodott ösze vissza alig lehetett irányitani, na meg mikor meni akarok küldetést csinálni vagy lovát szerezni ritig emgtámadják a legtávolabbi szaros boltot, kiynitrom öket akkor 1 perc mulva következö boltot támadják, ez igen elrontotta a gamet
  • Dexantreal
    #1435
    Mintha Q és Z lenne, de lehet, hogy én tudom rosszl. Viszont nem nagyon csinál rá semmit, amúgy meg lódöstem őket és ilyenkor kiírta, hogy they're speeding up!, meg, hogy He got away! vagy hasonló :S. Úgy, hogy majd néha próbálkozok. Amúgy jól néz ki az a csaj, nem is értem, hogy a pasija miért hagyta ott. Ha igazi lenne, én rányomulnék.
    Egyébként meg a 3-al kell eltenni, igen.
  • gabo91
    #1434
    3-asal azthiszem
  • gabo91
    #1433
    jaja, vannak páran elég idegesitő küldetés, én nagyon utáltam... aszem a Q val meg Az Y al tudsz zoom olni a távcsöves puskán, de akit tudsz azt mindet szedd le mert sokan vannak, kb 10-15 embert kell löni...
    meg azért se hadjad életben öket, mert nálam volt hogy mikor elmenekült egy akkor vége lett küldetésnek
    amugy lesz még idegesitöbb küldetés is ám
  • littleNorbi
    #1432
    Hogy tudom eltenni a fegyvert ?
  • Dexantreal
    #1431
    Gőzöm sincs melyik fószer az ex barátja a csajnak :S, egyszer mintha láttam volna, de nem tudom honnét jön, azon kívűl, hogy Kelet felől.
  • Dexantreal
    #1430
    Jah, erre gondolok. Thanks a segítséget! Csak valami olyasmit írt ki, hogy az ex barátját szedjem le ,aki kék cuccban van. Erre meg kiözönlöttek csomóan :S.
  • gabo91
    #1429
    Melyikre gondolsz, amikor a csajt kell fuvarozni idöre, majd a kocsival ugratgatni az uszályokon és végül a csajal mesterlövészkedni?
    Hát ez igen idegesitö igen sokat szenvedtem vele, mikor megtanultam hogy kell ugratni oda akkor a lövéseket b*tam el. Ha udaugratál akkor fus szerintem a másik széle felé akit tudsz azt szedjél le mesterlövsézpuskával, ha vkit nemtudsz azal akkor van pisztolyod melyel megprobálhatod lekapni ha elhalad elöted, (javaslom használd a jobgombos célzot ienkor)
  • Dexantreal
    #1428
    Hogy kell megcsinálni a sniperes küldit? :S Szóljatok, ha nem emlékeztek rá. Képeket meg max ide teszek, vagy nem tudom, mert a screenshotok topikban a sok képtől belassul 1-2percre a gépem.
  • dudiomsz
    #1427
    sziasztok
    Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy yasu nevű progit honnan lehetne letölteni?
  • littleNorbi
    #1426
    Miért van az, ha beülök egy hajóba és előveszem a fegyvert akkor automatikusan tüzel ?
  • Fido4life
    #1425
    nem elég a 1024x768 ?
  • CJ33
    #1424
    Sziasztok
    Egy olyan kérdésem lenne h nekem nem engedi az 1280 x1024 es felbontást mi lehet az oka Volt egy isdő amikor engette csak akkorra már ujratettem a gépet:)
    csak 1024x768 at enged..Haveromnak meg engette az 1280x1024 et..Mi lehet ez??
  • gabo91
    #1423
    okés. Nekem most elszállt egséz vinyom, ami megmarat azt mentegetem ki dvd re aztán majd ujrakéne teni egséz windost meg teljes formázás mert elég töredezett utána megint nekiállok gamelni vele. Már kétszer kijátszottam.
    Egyébként ha kell tudok adni trainer mert an nekem.
    ez a kokain biznisz igen zsir benne, meg a banák irtása igen jövedelmezö, és ha megvetted az asaintot vagy mit akkor tudsz vele nyomulni és munkát válalni ami igen jo és jol jövedelmez a pézt pedig tony kapja meg.
  • Dexantreal
    #1422
    Thanks! Tegnap is bakker Tony, hogy leszedte shotgunnal az egyik szerencsétlen banda tagnak a fejét. Csak dőlt belőle a vér. Majd figyeld a screenshotok topikot, ha gondolod, mert teszek be du-tán képeket.
  • gabo91
    #1421
    A fejbelövés a következő modon történik job egérgombot ha nyomod akkor van az a speckos célzo ha közel vagy mondjuk egy ember mellé állasz, és jobbegérgomb majd a ball egérgomb akkor látványban less részed, van hogy gyomorba rugja vagy fejbeüti, mindig, és minden fegyvernél más de látványos. Hát sok sik,ert a játékhoz.
  • Dexantreal
    #1420
    Kár, részvétem. Remélem egyszer majd lesz jó kártyád és tudsz vele játszani. Nagyon jó játék. Msn-n bent vagyok du-tán óta, mikor bekapcsoltam a gépet és ki nem jelentkezek mégegyszer ezért, hogy megnézzem betudok-e jelentkezni. Múltkor msn topikba akyy megkérte, hogy próbáljam meg, mikor bent voltam és többieknek szar volt és megpróbáltam aztán nem engedett vissza. Úgy, hogy bent maradok msn-n és nekem most jó.
  • Fido4life
    #1419
    Hát én szívesen játszanék vele, csakhát a kártyámmal nem nagyon szimpatizál a game.. Amugy te betudsz jelentkezni MSN-re ?
  • Dexantreal
    #1418
    Amúgy még nem kellett használnom a Shotgunt, de rohadt jól néz ki és biztos nagyokat lehet vele aprítani az ellen között.
  • Dexantreal
    #1417
    Na megoldódott a problémám. Vettem egy Arms Dealert és most egy Enforcert, így az Arms Dealerel feltöltettem a Micro SMG-t és vettem mellé Shotgunt. Tők jó! Régen nem vittem végig, még eléggé az elején abba hagytam. Na, de most majd befejezem. Egyébként látom a topik már nem annyira látogatott :P. Mellesleg segítettem egy muksónak levadászni pár rossz arcú fazont és lol Tony Montana az egyiket fejbe lőtte, de úgy, hogy magához rántotta és bum mtök közelről és ott spriccelt szét a vér. A játék is kiírt valamit, nem tudom mit, de gondolom, hogy valami speciális fejbe lövés lehetett. Azt hiszem bal egér és jobb egér kombó volt ez, de nem tudom... valaki leírná, hogy hogy kell az ilyet pontosan? :S
  • Dexantreal
    #1416
    Amúgy pedig nem tudom :S, keress rá google-n.
  • Dexantreal
    #1415
    Van Relodead verzió és crack, minek, akkor yasu?
  • szilikee
    #1414
    yasu 1.03-at honnan tudom leszedni?
  • Dexantreal
    #1413
    Most tettem a bankba lóvét. 6.0% rate volt vagy mi és semmi lóvét nem hagyott a kezemben :S. Hogy lehet úgy bankba tenni lóvét, hogy maradjon kintre is? Melyik az a rész a mérő izénél, ami után marad kintre is? Tehát legyen fullon, vagy közepesen?



    Fegyver raktár a kocsiban vagy, hogy mondják... tároló, mit tudom én. Lényeg, nincs lőszer és ugye a fentebb leírtak miatt lóvé sincs kéznél, tehát mit tegyek, mi a megoldás? :S

  • Dexantreal
    #1412
    Hogy lehet a kocsi hátuljában feltölteni a fegyvereket municíóval? :S Megnyomtam a T-t és semmi. Tegnap feltettem a játékot nosztalgiából, csak már elfelejtettem egy-két dolgot.
  • Dexantreal
    #1411
    Az a baj, hogy kerestem, de nem találtam utólag :S. Innen van amúgy. Ha azonban van msn-d, majd ott is átküldhetem, ha adsz msn címet.
  • Fido4life
    #1410
    egy linket adhatsz
  • Dexantreal
    #1409


    Húúúú, mekkora albumot szedtem leeee!!!!

    VA-DJ Smallz and Tony Montana - Scarface Southern Smoke Special Edition (2006) Mr. mex

    Scarface-ről is van szó benne ja, de full rapbe nyomják és hát nekem rap a kedvencem, szóval nagyon ütős album!

    Valaki ismeri? Album kép:

  • ldavid
    #1408
    de egyébként egy csomót kivágtak a filmből,
    mint pl. a "say hello to my little friend"
  • ldavid
    #1407
    na meg a sok dohányzás és pia, szóval az már nem olyan lett volna.. xD
  • hykao #1406
    Nem ő. (mivel már 66 éves volt a játék megjelenésekor...:D) De egy elég jó imitátor. :)
    Nézd meg a stáblistát.
  • AtiRadish
    #1405
    Most neztem meg a filmet, bar regi, de nekem tetszett. A tony mansionjet, es a babylon klubbot, meg meg egy par dolgot iszonyat jol lemasoltak a jatekban. Azt tudja vki h. a jatekban al pacino kolcsonzi e a hangjat??
  • littleNorbi
    #1404
    kösz