• rozsar88
    #41709
    Sziasztok!
    Egy kis segítségre lenne szükségem! Remélem olvassa még valaki ezt a fórumot, mert bizony nem egy mai játék... Szóval nosztalgiából elővettem újra az Obliviont. Maradt még pár kis mellékküldetés és az SI amit még nem próbáltam ki, szóval ezért is akarom folytatni.
    A problémám a következő: Nem tudom betölteni egy rendes és a gyorsmentésemet. A rendes mentés betöltésénél a kis piros csíkon mutatja ahogy tölt és egyszercsak leáll a közepe körül. A quicksave-nél már van, hogy el sem indul a kis jel a csíkon. A játék teljesen kifagy, már csak a Ctrl+Alt+del kombóval tudok kilépni.
    A régebbi állásokat be tudom tölteni, és újakat is tudok menteni. Vajon tudom még folytatni valahogyan a legutolsó (301. óra) mentéstől a játékot?

    2012-ben játszottam utoljára, akkor 821 mentés és 296,5 óra után hagytam abba. Most pedig a 825. mentés + a gyorsmentés és 301. óra után akadtam el.
    Az alapjáték mellett csak a hivatalosan kiadott kis dlc-ket raktam fel, SI nélkül.
    Más, vagy nem hivatalos módokat nem telepítettem, konzolt, csalást nem alkalmaztam.
    A játék verziószáma: 1.2.0416.

    Kérlek szépen Titeket segítsetek!