• basho
    #41702
    Valamikor, még régebben, írta itt valaki, hogy az anyagi gyarapodását az alkímiával oldotta meg. Ezt kétkedve olvastam, ugyanis a kereskedők, csakúgy a BV-ben, mint más városokban, a smucigságukról hírhedtek. És ugye egyre-másra nyomják a pletykát és az információt a játék karakterei, hogy itt és ott mezők, erdők, farmok találhatóak. Soha nem értettem, hogy ez mire jó. Az alkímiai képzettség fejlődésének legfőbb akadálya az alapanyag hiánya. Márpedig folyamatos hiányról lehet beszélni. Napokat, szó szerinti, igazi napokat, és nem játékbeli napokat, töltöttem el csak az alapanyagok keresésével, és gyűjtögetéssel északtól-délig, kelettől-nyugatig. A hordozható lyukban lévő alkímia eszközök is elégségesnek bizonyultak. Kétezernél is több lötyit készítettem, persze közben alkímiai mesterré lett a karakterem. Mire azokat is eladtam, annyi pénzem lett, hogy már-már szinte szégyelltem, hogy a anno,a kezdtek kezdetén konzolparancsokkal kreáltam lóvét, ha nagyon-nagyon muszáj volt.(Kiképzések és egyebek, ugyebár...) És igaza volt annak a valakinek itt a fórumban - alkímiával lehet jó pénzt keresni. És olyan mérgeket készíteni, hogy még az ellenfelek is megnyalják utána mind a tíz (vagy ki tudja hány...) ujjukat. Ha közben föl nem fordulnak...