• Although
    #41304
    Igen, én is tudok jó questekről. Gondoltam írom de már így is elég hosszú volt. Van még a forsworn quest is. Az látszik nem fogunk egyetérteni.

    Az oblivion egységesen volt egy elfogadható szinten, nem volt egy Bioware szint de élvezhető volt, jó volt a karakterfejlesztés, jók voltak az npck, a questek is tűrhetőek, komplexen is élvezhető. És itt most nem tetszik nem tetszik szinten mondom, volt benne minden, egyszerű szinten. A skyrimba?
    A guild questek? Már nem találok olyan ismerőst aki szerint ne az oblivion céhes questjei lennének a jobbak és nem kicsit.A kreativitás eltűnt belőlük. A fősztori? Inkább hagyjuk, már sokat veséztük.Vagy a Dawnguard, nyíllal lelőjük a napot? Harcrendszer?
    Vagy az hogy nincsenek különbségek a fajok között egy nord pont olyan jó mágus mint a high elf? Vagy a crafting? Nem akarok végigmenni rajta már sokszor megtettük. És ez úgy se védhető.
    És most az alapról beszélünk, nem egy felmodolt játékról.
    Amit Alucard ír az nem egyedi érzés, ettől még nem rossz mint játék ezt eddig se mondtam. Csak nem bírom befejezni mert beleunja magát az ember. És ezzel nem vagyok egyedül. Unalmas párbeszédek, unalmas harcrendszer, unalmas fősztori. Mint év rpgje?
    Ennek már nem sok köze van, a saját maguk által készített eredeti tes lorehoz se. És ezt már egy Giskard is leírja akinek hónapokkal ezelőtt írtam ezt.
    Nem véletlen alig 1.5 évvel a kijövetel után már a régi vagy új modderek jelentős része, olyanok mint a Blood and mud készítője vagy a Xarrian vagy Arcanesmith a lorecraft alkotója vagy aki a karakterfejlesztős modot csinálta már sehol sem volt.

    Nézd meg a nexust és mindent elmond arról mi is ez a játék. A táblázattal ami arról szól a játékosok 90% kis koreai csajszit modol és élvez rá? Arányosan a Fallout NV képest jelentősen kevesebb quest mod készül. Az első 50 modba nincs is olyan mod ami a történetet bővítené, vagy javítana. Minden a látványról szól. Te nem közéjük tartozol teljesen ez biztos. Keresed benne ami jó, és meg is találod. Ehhez csak gratulálni tudok. :)